kylos   16-05-2009, 13:39
#1
Cytat:Tak jak w pierwszym Mityngu tak i w tegorocznej edycji każdy znajdzie coś dla siebie. Organizatorzy przygotowali trasy na możliwości każdego.

I tak w sobotę 13 czerwca 2009 główne ulice Parczewa między godziną 15:30, a 19:00 będą zamknięte dla ruchu. To na nich odbędzie się kryterium uliczne, czyli ściganie ulicami miasta pętlą o długości 2,0 km. Najpierw wystartują wszyscy chętni, którzy zapiszą się wcześniej na listę startową. Będą mieli do wyboru 1, 3 i 5 okrążeń. Po nich obejrzymy kolarzy klasy Masters posiadających licencję kolarską. Oni w zależności od posiadanej kategorii będą mieli do przejechania 10 lub 12 okrążeń. Mamy nadzieję, że w Parczew w tym dniu stanie się "rowerowym miastem". Dodatkowo ściganie ulicami miasta zawsze jest bardzo widowiskowe i dostarcza wszystkim wielu emocji. Liczymy na aktywny udział mieszkańców Parczewa, zarówno tych, którzy spróbują swoich sił w rywalizacji, jak i tych, którzy będą im kibicować.
Drugiego dnia w niedzielę 14.06. przenosimy się 18 km do Białki k/Parczewa, wioski wypoczynkowej z pięknym jeziorem. Stamtąd wystartuje maraton szosowy biegnący przez Ziemię Parczewską. 75 km niezłego i długodystansowego ścigania dla wszystkich chętnych. Z Białki wystartują też miłośnicy jazdy rekareacyjnej, rowerów górskich i jazdy w terenie. Dla nich wyznaczyliśmy trzy trasy: 45, 25 i 5 km crossu po Lasach Parczewskich zarządzanych przez Nadleśnictwo Parczew z/s wSosnowicy. Po zakończeniu imprezy oczywiście grill, ognisko i wzajemna integracja. Liczymy na przyjazd do Białki wszystkich, którzy czerwcową niedzielę 2009 roku będą chcieli spędzić aktywnie wśród znajomych, swoich rodzin w otoczeniu pięknej przyrody Ziemi Parczewskiej.
cytat ze strony http://rowery-parczew.comoj.com/ na której dużo więcej informacji o tej imprezie.

Ja osobiście byłbym za tym, żeby pojechać do Białki, bo mimo wszystko Parczew troszkę dalej jest od tego jeziorka. PS Byliście tam kiedyś(niekoniecznie na rowerze)? Ja powiem szczerze, że najdalej w tamtym kierunku dojechałem do Brzostówki (za Zawieprzycami). Okolice wydają się bardzo przyjemne. Może pojedziemy w kilkanaście osób właśnie tam? Co o tym myślicie? Mam nadzieję, że nie będą potrzebne żadne kaski, odblaski i jakieś oświadczenia ;P Chociaż coś te oświadczenia mi się przewinęły już kiedyś na tej stronie :| Jednak mam nadzieję, że wyglądać to będzie tak jak na Święcie Roweru w Lubartowie Wink
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.