Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ETZT i EDBS 2011
#28
ja ze swojej strony również dziękuję Wszystkim za udział w ETZT i EDBS. ale dzięki wielkie też dla POROZUMIENIA ROWEROWEGO, które TAK NAPRAWDĘ to wszystko zorganizowało. ktoś powie: "Urząd Miasta, sponsorzy, patroni etc". OK, ale to chłopaki z Porozumienia wszystko koordynowali i dogrywali. Do paru działań przyłożyło się też FRL. Tu jest SZACUN!

Jeśli zaś chodzi o dzisiejszy dzień - bardzo fajnie.
Widok rozjechanych na boki na Nadbystrzyckiej samochodów jak dla przejazdu KOLUMNY RZĄDOWEJ - bezcenny.
Co do wygranych w konkursie CYCLE CHIC, to jak tylko dołączyłem się do grupy, w garniturze i krawacie, Jurek powiedział mi: "Krzysztof, nie wygrasz" i dodał po chwili, że Marecky bije wszystkich na głowę. Jak zobaczyłem później Marka, wiedziałem, że faktycznie trudno może być go pobić. No i... nie udało się nikomu. Marek - nie znałem Cię z tej strony Smile)

Nie wiem, jak reszta, ale ja uważam, że wydarzenie bardzo fajne. żałuję tylko, że nie mogłem jechać z Wami dłużej.

Cieszę się, że o konkursie napisała prasa. Liczę, że coraz więcej będzie szykownych rowerzystów i rowerzystek w Lublinie!

PS. Fotek z konkursu będzie pewnie sporo. Lada dzień wrzucę też zdjęcia z wycieczki do Dęblina, Gołębia, Kazimierza i Nałęczowa w ramach ETZT, która odbyła się w niedzielę.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości