Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lidl-tydzień dla aktywnych
#96
Dokładnie - wszystko zależy od tego w jaki sposób chcemy daną rzecz użytkować. Na wycieczki raz czy dwa razy w tygodniu dookoła zalewu w zupełności wystarczy nawet rower marketowy i zwykłe nierowerowe ubranie, a i na dalsze trasy też da się tak pojechać
Ja ciuchy z lidla (mam też zimowe spodnie rowerowe, softshell, jakieś spodenki biegowe których używam na rowerze, bo nie przepadam za jazdą z pieluchą) użytkuję do rekreacyjnej jazdy od kilku sezonów w różnych warunkach atmosferycznych - od wycieczek nad zalew po kilkudniowe wyjazdy z sakwami po 100km dziennie - i moim zdaniem za tą cenę w zupełności dają radę. Może nie mam wielkiego porównania z bardziej profesjonalnymi koszulkami za 150 czy więcej złotych, ale też nie potrzebuję takiego porównania, bo w tym wypadku niewiele ono zmieni - po prostu nie chcę wydawać takich pieniędzy na koszulkę czy spodenki, niezależnie od tego jak bardzo byłaby ona profesjonalna.
Z ciuchów może nieco bardziej profesjonalnych niż lidlowe mam nasze ciuchy forumowe z Martombike, koszulkę innego forum chyba ze Skinnera i jeszcze jedną koszulkę z jakiejś innej firmy, już nie pamiętam - generalnie te 3 koszulki "bardziej profesjonalne niż lidlowe" były w cenie rzędu 100-120 zł i powiem tak - jakiejś kolosalnej różnicy między ciuchami lidlowymi nie odczuwam, nieco na plus w porównaniu z innymi może wychodzi ta ze Skinnera. Tyle, że koszulki te kupowałem nie dlatego, że są bardziej profesjonalne niż lidlowe, tylko dlatego że się identyfikują z daną organizacją albo podobał mi się wzór.
A i przypomniałem sobie jeszcze - mam jakiś stary lidlowy plecak - z tym że kupiony nie w lidlu, tylko w jakimś innym markecie - ale producent lidlowy. Całkiem sporej pojemności jakieś 25-30l, kupiony za jakieś śmieszne pieniądze, może jakieś 8-9 lat temu do zastosowań codziennych i wycieczek w góry, dopiero potem doczytałem na metce, że to plecak rowerowy - powiem tak, za te pieniądze które za niego zapłaciłem (dokładnie nie pamiętam, ale była to chyba kwota rzędu 20-30zł, w każdym bądź razie na pewno poniżej 50zł) wątpię żeby znalazło się coś lepszego.
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości