Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable - Line: 867 - File: showthread.php PHP 7.4.33 (Linux)
File Line Function
/showthread.php 867 errorHandler->error




Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moja kolekcja:)
#1
Oto moja kolekcjaSmile
Sporo tego jestSmile Komponenty niewazne bo to sa typowo turystyczne Smile
Oto moja szosa
[Obrazek: 289aiyu.jpg]
Teraz gorskieSmile
Victus prosty rowerek ktory sie kreci choc teraz nepd do zrobienia jest
[Obrazek: 2jexuu8.jpg]
To obecny mój na ktorym jezdze Kelly's quartz szykuja sie juz mu pod koniec wrzesnia duze zmianySmileKoła hample i naped a w zimie amorSmile
[Obrazek: 16blj75.jpg]
a to niezawdony skladak zawsze nim dojedzieszSmile
[Obrazek: do9oyc.jpg]
To kolejny victus dobry rowerek dla turystyTongue W tle stół do piłkarzykówSmile
[Obrazek: 1xmz8.jpg]
To juz forester kolejny markaesz, na takim sprzecie w wieku 14 lat wygrałem swoje pierwsze zawody MTB w PuławachSmile Ale był mocno odchudzony
[Obrazek: 33jsk6r.jpg]
To juz typowy marakesz niestety nie na chodzie..;/ do zrobienia detka banała ale tez i hamulce co juz w tym egzemplarzu graniczy z cudem
[Obrazek: ok5007.jpg]
Nabytek stry bardzo ale niedlugo bedzie na chdozie. Gazella powiedzmy ze taki treking lub cross. Musze kupic 2 detki 2 opony bo juz sparciały i łańcuch i bedzie jezdzicSmileJest juz w trakcie reperacji
[Obrazek: nq4pok.jpg]
A teraz ramyTongue
Jakas rama giant Kadex podjaze na osprzecie tył lx przod tez a kroba no name, niestety poszedł na czesciWink
[Obrazek: 3164zzp.jpg]
A tu juz 2 ostatnie egzemplarze moj komunijny Romet AtlasSmile i jescze jedna rama victus , niedlugo bedzie na chodzie jak wymontuje z kelly's koła i czesc napedu.
[Obrazek: 27zf705.jpg]
No to chyba największa kolekcja na tym forum jak narazieSmile
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości