Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
28.04 Rajd pamięci żołnierzy Zgrupowania "Zapory"
#27
endriu68 napisał(a):(...)
Wiecie jak owczarka niemieckiego przerobić na zagorzałego antyfaszystę? – trzeba było posłuchać pana majora , albo wiadomość na priv.
(...).

No tak, to się nie nadaje na forum :mrgreen: Mogę tylko powiedzieć, że piesek nazywał się bimber ;-)

Najpierw podziękowania dla mojej ekipy:
Asia (truskafka) - byłem pod wrażeniem jej profesjonalizmu jak zajęła się poszkodowaną koleżanką (upadek) Było podejrzenie złamanego obojczyka, ale chyba nie będzie tak źle.
Seb i Jakub P - bardzo dobrze zabezpieczali przejazdy, tak że mogłem czuć sie bezpiecznie
endriu68, bezpieka, darist - prowadzenie grup.
Wyjazd zaistniał dzięki mamie Inuli, Małgorzacie Grabskiej, która w zeszłym roku wpadła na pomysł, aby z młodzieżą zorganizować taki rajd. Włączyła w to Bartka Grzegorczyka, który z kolei zajął się całym programem. (Spotkanie z żyjącym Zaporczykiem, grupa rekonstrukcyjna)
Dobrze to endriu napisał: Warto pielęgnować , poznawać , naszą polską historię i nie dać jej umrzeć. nic dodać, nic ująć.
I oczywiście podziekowania, dla wszystkich uczestników, szczególnie tych najmłodszych, o których obawiałem się najbardziej. Ale to ich opiekunowie raczej mieli problemy z formą :-P
Naliczyłem ok. 55osób (4 grupy) i dystans dtd (pewnie u wszystkich do 70km, więc jak na rozpoczęcie sezonu dla niektórych to całkiem dobrze
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości