Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bełżycki Wyścig Rowerowy 19.05.2012
#1
Burmistrz Bełżyc w sobotę 19 maja 2012 r. organizuje imprezę sportowo – rekreacyjną pod nazwą „Wyścig rowerowy”. Start Parking przy Cmentarzu Komunalnym w Bełżycach ul. Kościuszki. Meta w Szkole Podstawowej w Starych Wierzchowiskach. Trasa wyścigu to 6,12 i 20 km w malowniczych terenach polnych i leśnych Zalesia i Starych Wierzchowisk.

Jest to impreza zarówno dla osób nastawionych na rywalizację sportową, jaki i dla zwolenników spokojnej rekreacji. Zawodnicy mają obowiązek jazdy w kaskach rowerowych! Na mecie zaplanowaliśmy również dodatkowe atrakcje: ognisko z pieczeniem kiełbasek i uroczyste wręczenie nagród zwycięzcom wyścigu.

Udział w „Wyścigu rowerowym” jest dla wszystkich oczywiście bezpłatny. Zwycięzców nagrodzimy atrakcyjnym nagrodami ufundowanymi przez LGD „Kraina Wokół Lublina” i Sponsorów.

Za zdobycie I miejsca przewidziano rowery za II i III aparaty cyfrowe oraz wiele innych atrakcyjnych nagród dla uczestników Kategorii rodzinnej i młodzieżowej.

Zapisy na Starcie (Parking przy Cmentarzu w Bełżycach) w dniu imprezy w godz. 10:00 – 11:00
lub od 01 maja 2012 w pok. 21 Urzędu Miejskiego w Bełżycach ul. Lubelska 3, adres e-mailowy organizatora: <!-- e --><a href="mailto:gmina@belzyce.pl">gmina@belzyce.pl</a><!-- e -->.


Kategorie wiekowe :
1) Rodzinna - do 8 lat pod opieką osób dorosłych, trasa 6 km.
2) Młodzieżowa- od 8 do 13 lat trasa 12 km.

3) Open 13+, trasa 20 km.


Osoby poniżej 18 lat mogą startować w Wyścigu za pisemną zgodą rodziców lub opiekunów prawnych. Oświadczenie można otrzymać drogą mailową wysyłając zgłoszenie na adres e-mailowy organizatora <!-- e --><a href="mailto:gmina@belzyce.pl">gmina@belzyce.pl</a><!-- e -->, pobrać ze strony internetowej: www.belzyce.pl lub odebrać w Urzędzie Miejskim
w Bełżycach (pok. nr 21) oraz w dniu imprezy na Starcie w punkcie rejestracji uczestników.

Program zawodów :
10:00 - 11:00 zapisy

11:15 - start Kategorii open na trasie 20 km.
11:30 - start Kategorii młodzieżowej na trasie 12 km.

11:45 - start Kategorii rodzinnej na trasie 6 km.
13:30 - ogłoszenie wyników, wręczenie nagród.

Po dotarciu na Metę, zimne napoje i ognisko z pieczeniem kiełbasek.


http://www.site.belzyce.pl/index.php?op ... &Itemid=44
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości