kitaq   11-08-2013, 20:48
#1
Witam,
jeżeli zawędrowałam do nieodpowiedniego działu proszę o przeniesienie, ale żaden nie pasował Smile
Rower jest chyba z 98 roku (najwcześniej - na karcie gwarancyjnej nie było żadnej daty), nie przypomina również rowerów wyszukanych w google.

To stary rower górski Krossa - Grand Gold, który sobie remontuję. Jest mój od nowości. Początkowo miał być zielono-czarny, zdecydowałam jednak, że przerobię go na rower N7. Dla wtajemniczonych jasne będzie, że jestem fanką gry Mass Effect Smile. Naklejki i kolorystka to fanowska modyfikacja, nie chciałam jednak, aby Kross został pominięty więc ujęłam nazwę firmy i modelu w ostatecznym projekcie naklejek (na szczęście czerwony pasował), bidonu itd. Oryginalnie zostało tylko umiejscowienie napisu shimano.

Rozmiar ramy 17"
Koła 26'
Rama: stalowa (rowerek jest dosyć ciężki)
Widelec: planuję zmianę w przyszłym roku na amortyzator
Hamulce - oryginalne - zepsuty plastik / wymieniłam na shimano Alivio
Korba - nie wiemSmile wybieram się powoli do serwisu
Manetki - shimano
Łańcuch - nie wiem
Kaseta - nie wiem Smile
Przerzutki shimano SiS
Kierownica - oryginalna, uwielbiam ją Smile przy zmianie klamek musiałam zedrzeć gumę (no i dobrze), kupiłam owijkę i razem z poradami z forum jakoś nawinęłam Wink (trzyma się)
Pedały oryginalne
Siodło - beznadziejne
Muszę je wymienić, z tej okazji chciałabym podpytać o damskie MTB tak do 150 zł ?

FOTO:
link

[Obrazek: u17213v3.gif] [Obrazek: stava.png]
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.