Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zniszczono tor rowerowy na Majdanku
#7
KermitOZ napisał(a):Na tej samej zasadzie zaraz zacznę banować wszystkich za ortografy, przecinki i nawet najmniejsze offtopy.
Słabe porównanie, bo od tego, że kogoś zbanujesz, nie zależy bezpieczeństwo takiej osoby. A przecież nietrudno sobie wyobrazić w tym kraju sytuację, że ktoś, komu to mocno przeszkadza ("życzliwy sąsiad") coś tam rozwali, popsuje, zostawi celowo jakiś przedmiot zagrażający bezpieczeństwu. Potem ktoś sobie poważną krzywdę zrobi i będzie gadanie: skoro to samowola, to czemu władze miasta nie reagowały? Wiem, że przykład może i skrajnie absurdalny, a jednak takie sytuacje się zdarzają.


Co do dalszej dyskusji- nie pcham się w nią, bo ani moje argumenty tutaj nikogo nie przekonają, ani argumenty innych nie przekonają mnie. Szkoda tylko, że miasto niszczy coś (mając do tego prawo :!: ) ale w zamian w zasadzie nic nie oferuje.

Nie wiem w jakim stanie jest tor na Janowskiej, w każdym bądź razie może by tak grupa tych nastolatków "w czynie społecznym" włożyła swoje wysiłki w poprawienie jego stanu, a nie budowę innego obiektu?
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości