Mariobiker   01-04-2014, 03:02
#1
Jakiś czas temu w kilku głowach narodził się pomysł aby po raz kolejny zorganizować Maraton 400km / 24h. Jak dotąd odbyły się dwie „wycieczki” na tym dystansie. Jedną organizował Grzesiek (KermitOZ) a drugą Paweł (paul67) i obydwie zakończyły się sukcesem. Mam nadzieję, że i tym razem będzie podobnie. Trasa maratonu http://www.gpsies.com/map.do?fileId=djlenaqsaholroke jest tak zaplanowana aby osoby zainteresowane dystansem o połowę krótszym także mogły z nami pojechać. Myślę jednak, że będzie im szkoda przerywać taką „ustawkę” i przejadą całą trasę.
W tym miejscu zacytuję Grześka „ Nie bójcie się dystansu, 24h to wystarczająco dużo czasu, żeby przejechać 750km, a co dopiero 400. „ Jest jeszcze wiele czasu (prawie 3 miesiące) aby dopracować szczegóły i formę. Startujemy w sobotę 21.06.2014 (najkrótsza noc w roku) a kończymy w niedzielę 22.06.2014. Co do godziny startu myślałem o godz. 9 -10 ? Trzeba także pomyśleć o 1-2 przerwach na ciepłe posiłki. Przyjmując średnią 20 km/h daje nam to 20 godzin jazdy i 4 godziny na odpoczynek (5min co godzinę/półtorej i dwie przerwy po 60min na ciepłe posiłki). Mam nadzieję, że znajdzie się kilka osób które przejechały już taki dystans (lub większy) oraz osoby dla których będzie to kolejny sprawdzian i okazja do poprawienia życiówki ;-)
Wszelkie pytania mile widziane.

PS. To (nie) jest kawał na Prima Aprilis :mrgreen:

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.