Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable - Line: 867 - File: showthread.php PHP 7.4.33 (Linux)
File Line Function
/showthread.php 867 errorHandler->error




Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podlasie i Mazury VIII 2014
#1
Na początku info dla malinowego kolegi sympatycznego Barta – nie czytaj, za długie ;-)

11 dni, tyle dni wytrzymałem w domu i pracy po powrocie z VI Pielgrzymki i trasie "po pielgrzymkowej": Częstochowa - Zakopane - Bieszczady - Lublin. Kułem żelazo póki gorące i postanowiłem pojechać samotnie wzdłuż wschodniej granicy Polski – trasą tzw. Polski Egzotycznej. Z uwagi, iż wschodnie rubieże woj. Lubelskiego mam już zjeżdżone, start zacząłem na dworcu PKP w Lbn – tam wsiadłem w pociąg do Białej Podl. i z tego miasta zacząłem kręcić kaemy.
W sumie z moich planów wyszły nici, gdyż tylko 2 dni jeździłem po Podlasiu – wiatr szalał w różne strony, a mi zawsze w gębę :-(, czyli przyjemność z jazdy była zerowa … Zatem dojechałem tylko do Białegostoku, a tam w pociąg do Ełku. Z Ełku już miałem rzut beretem do rodzinnego domu w Wydminach – przynajmniej rodzice mieli niespodziankę :-)
Zapraszam do fotorelacji:
https://picasaweb.google.com/1066978172 ... Jq-2YGZ2wE
Na razie tylko mam opisane fotki z jazdy po Podlasiu, dalsza relacja - to be continued ...
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości