Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable - Line: 867 - File: showthread.php PHP 7.4.33 (Linux)
File Line Function
/showthread.php 867 errorHandler->error




Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zdjecie Drogi Mlecznej
#1
Witam
Temat nie do końca w to miejsce na forum lecz tu mi najbardziej pasuje 
Otóż planuję popełnić takie oto zdjęcie

Fot.
Oraz jak się uda to takie

Perseidy
Jakby ktoś był chętny to zapraszam na taką nocną ustawkę w okolicy Zwierzyńca plener dokładnie przy drodze Tereszpol – Szozdy pod starym mostem.
Ustawka może się odbyć (i to jest warunek konieczny) tylko przy niemalże bezchmurnym niebie dlatego podaję kilka dat wyjazdów związanych z fazami księżyca. Po prostu będziemy się wybierać do skutku.
13 czerwiec 2015 - niestety pierwszy termin mi odpada ze względów zdrowotnych.
18 lipiec 2015 - ze względu na pogodę termin odpada Sad
15 sierpień 2015 - planowany wyjazd proszę o wpisywanie się na liste
12 wrzesień 2015
Terminy sierpniowy i wrześniowy są ze względu na fazę księżyca najbardziej optymalne ale nie będę ryzykował pogody (w 2014 mi nie wyszedł wyjazd) najwyżej wybierzemy się dwa razy 
Plan wyjazdu jest następujący:
Wyjazd z Lublina PKP o godzinie 18:02 do Zawady 19:56 następnie rowerami na miejsce docelowe ok. 30 km
PKP zmieniło rozkłady najprawdopodobniej będzie wyjazd przed 18 i bezpośredni do Tereszpola szczegóły podam w późnieszym terminie
Od ok. 22 zaczynamy przygodę z fotografią i bawimy się nią aż nam się znudzi w miedzy czasie robimy jakiegoś grila itp. Pijemy kawę czy co kto tam chce.
Po sesji zdjęciowej wsiadamy na rumaki i mkniemy na Lublin przez Lipowiec Gorajec Radecznicę Turobin Wysokie Bychawę
Minimalne wymagania sprzętowe (oczywiście jak ktoś chce tylko przyjechać jako osoba towarzysząca to również zapraszam) :
Aparat z możliwie jasnym obiektywem z dowolnie regulowaną przesłoną; dużą czułością ISO (lub z dobrym filmem) oraz dowolnie regulowanym czasem ekspozycji; do tego statyw; latarka; pilot do aparatu; bardzo duża karta pamięci (jak się wybieram na burze to spokojnie leci mi 4-5GB a to w gruncie rzeczy podobne zdjęcia); zapasowe baterie do aparatu.
Jak już wyżej wspomniałem mogę zorganizować grill tylko trzeba by w pobliskim sklepie zakupić kiełbaski itp.
Jak by ktoś był chętny proszę pisać.

Pozdrawiam
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości