Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lazaro Integral v3 2015 - kupno
#21
Cytat:Moze i Lazaro nie istnieje od wczoraj, ale o jej istnieniu dowiedzialem sie z tego watku.
Nie wiem czy to dobrze, czy źle.

Cytat:Ile procent lazaro ma swojego osprzetu?
Po co o to pytasz ? Czyżbym gdziekolwiek napisałem, że Lazaro bazuje na swoich rozwiązaniach?
Wyraźnie napisałem:
Cytat: Poza tym, jaki procent części firma kross, czy jakakolwiek inna wytwarza sama ?
Zmierzam do tego, że jakość roweru, zależy w dużej części od tego z jakich podzespołów złożony jest rower. Kto składa te części do kupy i co na nich pomaluje jest mniej ważne. Nie wydaje mi się żeby mieszanka altusa z acerą działała lepiej od pełnego alivio tylko dlatego, że składała je do kupy firma kross.

Cytat:Co do cen Rometa i Krossa to niestety za marke i jakosc (a ta w ostatnich latach mocno poszla w gore) trzeba zaplacic wiecej.
Jakość czego konkretnie ? Ramy ? Czy może lepiej śrubki przykręcają ? Z tą jakością Rometa i Krossa byłbym ostrożny.
Cytat: Ile osob znam, ktore byly zmuszone skorzystac z gwarancji krossa, to nikt problemow nie mial.
To jak to jest z tą jakością, skoro znasz tyle osób ? Big Grin

Porównanie do ich produktów sprzed dekad mało mnie interesuje. Bardziej interesuje mnie porównanie ich aktualnych rowerów do aktualnej konkurencji.

Cytat:Po za tym designe lazaro jest co najmniej paskudny
Ty jednak chcesz odbijać piłeczkę Wink To źaden argument. jednemu się podoba, innemu nie.

Cytat:z daleka widac ze wiekszosc podzespolow to chinska masowka no name, gdzie naklejane sa tylko naklejki firmowe.
Co masz na myśli ? Osprzęt shimano, 1-2 klasy wyższy niż w w krossie ? Hamulce tektro (które są zarówno w lazaro jak i w krossie) ? Może amortyzatory (które w obu rowerach są niskiej klasy) ?

Cytat:Moze jest to spowodowane nisza rynkowa (alternatywa dla rowerow marketowych) w jaka celuja.
A kross czy romet to niby gdzie celują ? Przecież to są rowery budżetowe (przynajmniej ten, którego podlinkowałeś - mtb na altus/acera). Są to polskie marki więc zdrowia i szczęścia im życzę, ale piszez o tych rowerach, jakbyś stawiał je na równi z BMC czy Specialized. Mówimy o rowerach w cenach cztero cyfrowych i to w dolnych granicach tego zakresu. Do technologii rakietowej trochę daleko.
Zdaje się, że cross to taki rower rekreacyjny. Nie jest przeznaczony na ciężkie warunki. Nie musi mieć najlepszego osprzętu. Mtb bardziej sportowy/wyczynowy, więc powinien mieć lepszy osprzęt (ale ma gorszy niż crossowy Tongue ).
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości