MindEx   06-09-2015, 15:52
#21
Hej.

Termin rajdu coraz bliżej. Warto więc podać nieco więcej szczegółów.

Na początek podam informacje organizacyjne "wyższej wagi", a później inne, choć również dość istotne.

1. Termin rozpoczęcia imprezy: 26.09.2015 r. - g. 9.30, Dołhobyczów, parking przed przejściem granicznym.
2. Termin zakończenia: 27.09.2015 r. - g. 17.00 - 18.00, Dołhobyczów, parking przed przejściem granicznym.
3. Dojazd na miejsce: we własnym zakresie lub przy wykorzystaniu transportu częściowo zapewnianego przez ogranizatorów, ale o tym niżej.
4. Trasa 1 dnia: Dołhobyczów (PL) - Uhrynów (UA) - Waręż - Bełz - Czerwonograd: ok. 50 - 60 km
5. Trasa 2 dnia: Czerwonograd - Tatarków - Sokal - Uhrynów (UA) - Dołhobyczów (PL) - ok. 65 km
6. Noclegi: Czerwonograd, bursa/akademik, cena 25,00 PLN od osoby, na miejscu są dostępne prysznice, toalety, warunki turystyczne, należy mieć śpiwór
7. Posiłki: w Czerwonogradzie wspólna obiadokolacja (restauracja) pierwszego dnia, każdy płaci już na miejscu, w Sokalu wspólny obiad (restauracja) drugiego dnia. Ceny posiłków na UA są bardzo przystępne. Oczywiście nie ma tu obowiązku i każdy może np. jeść to, co zabierze ze sobą/kupi na miejscu
8. Koszt uczestnictwa w rajdzie - 5,00 PLN/osoba. Jest to kwota przeznaczona na pokrycie kosztów "operacyjnych", które poniosą moi Partnerzy, o których nieco niżej (chodzi o rozmowy tel. na Ukrainie - roaming, wydruk folderów, które otrzymają Uczestnicy, itp.)
9. LICZBA UCZESTNIKÓW - maksymalnie 40 osób, przy czym tutaj - na forum RL oraz na fanpage NRR na Facebooku - może zapisać się wstępnie 20 osób. Pozostałe 20 osób to Uczestnicy ze strony Współorganizatora rajdu.
10. I teraz UWAGA. Organizatorzy rajdu: I. Krzysiek Bielak (ja :>) i II. w organizację rajdu włączyła się Grupa Rowerowa "Odnowa" z Chełma. Podjąłem współpracę z nimi chętnie, bowiem oni - podobnie zresztą jak ja - byli już na Ukrainie w tamtych okolicach, dużo widzieli, wiele przejechali i mają "kontakty".
11. Transport na miejsce rozpoczęcia rajdu:
a) dojazd we własnym zakresie samochodem/rowerem/pociągiem+rowerem (Dołhobyczów znajduje się 160 km od Lublina, 90 od Chełma, ok. 70 od Zamościa. Do Chełma i Zamościa można dojechać PKP). W związku z powyższym punktem (współorganizator) pojawiła się możliwość przejazdu w następujący sposób: należy dojechać 26 września do Chełma, pociągiem, który w Chełmie jest o 7.42, a z Chełma będzie można wyjechać, o godzinie 8.00, autokarem, który zabierze MAKSYMALNIE 24 osoby plus rowery tych osób. Koszt wynajęcia autokaru przy min. 20 osobach to 40,00 PLN/osoba+rower. Nie wiem na chwilę obecną, ile osób z Chełma będzie jechało i ile skorzysta z autokaru. Gdyby było więcej zainteresowanych, będzie można dodatkowo skorzystać z transportu autami z przyczepami/wieszakami/bagażnikami na rowery, którymi dysponują Koledzy z Chełma. Będziemy to ustalać w toku.
12. Atrakcje na trasie: Zobaczymy sporo zabytków polskich (i nie tylko). Być może spotkamy się z Polonią na Ukrainie, z rowerzystami z ukraińskich miast. Szczegóły w programie rajdu, a także tutaj - na forum Smile
13. Waluta obca. Na Ukrainie obowiązują Hrywny. Zalecane jest dokonanie wymiany we własnym zakresie, w kantorze, przed wyjazdem. Po przekroczeniu granicy, w Uhrynowie, będzie możliwość wymiany waluty w kantorze. Taka możliwość będzie też w Czerwonogradzie, gdzie zaprzyjaźniona z rowerzystami z GR Odnowa osoba będzie mogła dokonać takiej wymiany. Ja jednak zalecam wymianę wcześniej, we własnym zakresie.

14. ZGŁOSZENIA.

Proszę wszystkich Zainteresowanych o nadsyłanie zgłoszeń e-mail'em, na adres rajd.nadbugiem[at]gmail.com, W TERMINIE DO 18 września 2015 roku.
W mailu zgłoszeniowym proszę podać:
- Imię i nazwisko Uczestnika
- Numer telefonu kontaktowego
- Potwierdzenie posiadania ważnego paszportu
- Wybrany sposób dojazdu


Potwierdzeniem udziału w rajdzie będzie wpłata kwoty 30,00 PLN (udział w rajdzie plus nocleg) do dnia 21 września 2015 roku (poniedziałek), na konto:
50 1020 5558 1111 1065 6930 0514
odbiorca: Krzysztof Bielak

W kwestii opłat za ewentualny przejazd z Chełma będę rozmawiał z zainteresowanymi.

Na każdą wiadomość ze zgłoszeniem odpowiem.


Na chwilę obecną to tyle.
W przypadku pytań - jestem do Waszej dyspozycji. Zadawajcie je NA FORUM. Wtedy więcej osób skorzysta Smile

ps. Wątek o rajdzie na forum GR Odnowa: http://chgrodnowa.hekko24.pl/forum/inde ... opic=145.0

Zapraszam! Smile
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.