paweł1000   12-11-2015, 22:01
#21
WyjaśniamConfusedamochód to pojazd, służy do jeżdżenia, rower to pojazd, służy do jeżdżenia, dlaczego według Ciebie to rowerzysta powinien hamować a nie kierowca auta? w końcu i ten i ten aktualnie uczestniczy w ruchu drogowym - jadąc, przecież to rowerzysta ma pierwszeństwo (oczywiście w miejscach gdzie faktycznie rowerzysta ma pierwszeństwo), jak się dobrze zastanowisz to przyznasz że przy każdej prędkości kierowca musi się zatrzymać i ustąpić pierwszeństwa osobie/rowerzyście czy innemu uczestnikowi ruchu drogowego, dobrze to już ktoś przedstawił obrazując to jako kierowcę auta osobowego względem Tira.

Jeszcze się odniosę do Twoich porównań względem mnie: to porównanie jest nie na temat i w dodatku jest nie na miejscu, przecież ja nie pisałem ogólnie o kierowcach aut (sam jestem kierowcą) tylko o takich, którzy obrażają rowerzystów, bo to oni sami nie znają przepisów i o zgrozo stanowią zagrożenie dla innych uczestników dróg. Myślę że określenie które użyłem było i tak dość delikatne.
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.