Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable - Line: 867 - File: showthread.php PHP 7.4.33 (Linux)
File Line Function
/showthread.php 867 errorHandler->error




Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stroje RL - zamówienie 2016 - termin do 3. lutego.
#1
Kolejne zamówienie w Martombike, plik do pobrania z wyszczególnieniem wszystkich strojów i ich cennikiem tutaj, rozmiarówka tutaj. Jak ostatnio cena będzie zależna od liczby strojów. Zachęcam do wyboru koszulki nr 213 (ma naprawdę dobrą cenę jak na pro koszulkę) i spodenek 573, będziemy ich używać przez tysiące km, więc warto dorzucić do najwyższej serii.

Tak wyglądają stroje:
Koszulka (tył bez zmian - duże logo z tyłu)
Spodenki

Zamówienia wyłącznie na maila <!-- e --><a href="mailto:grzegorzmazur@rowerowylublin.org">grzegorzmazur@rowerowylublin.org</a><!-- e -->
W tytule proszę wpisać: Strój RL 2016
To bardzo ważne, proszę pamiętajcie o tym. Pw przez forum nie będę brał pod uwagę.

W zamówieniu proszę o podanie:
1. Imię i nazwisko, nick z forum
2. Listy przedmiotów, które zamawiacie (numer, skrócona nazwa przedmiotu np. spodenki)
3. Ewentualnej personalizacji stroju, czyli np. imienia, nicku - proszę to dopisać przy zamówieniu, gdzie ma być ta personalizacja - dopłata 10zł)

Czyli np:
Grzegorz Mazur, KermitOZ
213 (koszulka) +personalizacja "Grzesiek"
573 (spodenki)

Każdy dostanie ode mnie zwrotnego maila, że zamówienie dotarło.

Na składanie złożenie zamówienia jest dwa tygodnie (3 lutego, 23:59:59)
Na drugi dzień wysyłam numer konta i kwotę do przelewu, na przelew czekam do piątku 5. lutego i robię zamówienie. Przelanie kasy to potwierdzenie, że ktoś poważnie podchodzi do zamówienia i zależy mu na stroju, chcę uniknąć sytuacji, gdy ktoś zamówi odzież (tym bardziej spersonalizowaną), a później nie zapłaci.

WAŻNE: Rozpoczął się już sezon na szycie strojów i grafiki w firmach robią się napięte, więc nie przewiduję przeciągania terminu, proszę o wyrobienie się do 3 lutego. W ekstremalnych wypadkach mogę poczekać kilka dni na kasę. Stroje będą najpóźniej do 15 kwietnia.

Proszę wziąć pod uwagę, że w ub roku jesienne zamówienie nie wypaliło, więc nie sądzę, żeby wypaliło tym razem, zatem jeśli ktoś myśli od razu o ciuchach na zimę to pewnie trzeba to będzie uwzględnić w najbliższym zamówieniu.

1. Polecam buffy.
2. Osoby spoza Stowarzyszenia doliczają do zamówienia 5zł na cele statutowe RL
3. Zamawiamy skarpetki w wersji MTB, może tym razem wypali, minimalna liczba to dwie pary na osobę.

Jak są jakieś nieścisłości to pytajcie, będę pisał co i jak Smile Jeśli macie wątpliwości co do rozmiarówki to najlepiej przymierzyć ciuchy od ludzi, którzy mają. Pamiętajcie, że poszczególne modele spodenek i koszulek różnią się od siebie Smile

Pozdrower
Grzesiek
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości