Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu
#22
(23-09-2016, 10:09)pecet86 napisał(a): Chętnie usłyszę jak dotrzeć do większej rzeszy ludzi. Jak Radek wspomniał było we wszystkich gazetach i to po kilka razy, w Panoramie Lubelskiej oraz w dwóch Porankach z Panoramą.
Było plakaty w autobusach na przystankach i w innych miejscach (nawet do mostków przyczepiliśmy). Była zapowiedź głosowa w autobusach oraz info na pasku wyświetlaczy.
Było na stronie Urzędu Miasta i na kilkunastu Facebookach organizacji, rad dzielnic, UM, itp.

Kilka razy na Moście Kultury i rozdawaliśmy ulotki.

Więc czekam na pomysły Smile

No to niestety fakt, ze bardzo ciężko dotrzeć do ludzi którzy nie są w temacie z takimi akcjami.
Inna sprawa, że trochę godzina mało fartowna - dużo ludzi w pracy jeszcze siedzi, ja gdyby nie urlop to też bym nie dał rady w tym uczestniczyć.
Być może moje "niewidzenie" reklam i banerów było też spowodowane wyjazdem służbowym i faktem że ostatni raz rowerem to w połowie zeszłego tygodnia tamtędy przejeżdżałem, co do stron internetowych i facebooków, to oprócz urzędowej na którą czasami wchodzę to dla osoby takiej jak ja która była do tej pory poza obiegiem portali i stron tematycznych (rowerowych) to nie było innej możliwości dowiedzenia się niż reklamy na słupach czy w radiu, bo komunikacją miejską niestety nie jeżdżę.

Ale finalnie byłem Tongue
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu - przez radzik - 13-09-2016, 19:31
RE: Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu - przez sobol - 23-09-2016, 11:00

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości