Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable - Line: 867 - File: showthread.php PHP 7.4.33 (Linux)
File Line Function
/showthread.php 867 errorHandler->error




Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ulotki / ikonografiki informacyjno - edukacyjne
#1
Na koniec ubiegłego roku stworzyłem ulotki / pocztówki / ikonografiki (w zależności od celu wykorzystania) inspirując się krążącymi w innych miastach czy też wydawanych materiałów przez samą policję.
Po konsultacjach udało się uzyskać zgodę Policji, Straży Miejskiej oraz Urzędu Miasta Lublin. Dzięki temu mam nadziej że pojawią się szerzej. Próbuje przekonać teraz WORD, WRBRD i KRBRD (inne instytucje?)
 
Cel główny to edukacja i informacja w szczególności rowerzystów ale również kierowców i pieszych w sposób przystępny w postaci grafiki z krótkim zwartym opisem.
Cel poboczny to promocja możliwości roweru w mieście.
 
Chciałem zebrać w miarę wszystkie ciekawe lub warte uwagi elementy. Dlatego zachęcam do komentowania lub zgłaszania co jeszcze powinno się znaleźć.
Mam już pomysł na kolejne:
  • wyprzedzanie z prawej na skrzyżowaniu
  • wyprzedzanie z prawej pojazdów gabarytowych / ciężkich
  • zachowanie 1m podczas wyprzedzania
  • parkingi Bike and Ride (komunikacja miejska i rower)
Od kilku lat (zmiana ustawy 2011, zmian rozporządzeń 2015) wchodzą nowości rowerowe. Większość powinna już je znać ale zdarzają się też tacy co niewiedzą. Mała tego jest trochę za mało akcji informacyjnych wszystkie strony.
W Lublinie pokazał to na przykład konsultacje w sprawie kontracychu z Radami Dzielnic czy konsultacje odnośnie buspasów.
Mamy nadzieje że trafią to wszystkich zainteresowanych.
 
Lista na stronie: http://mirl.info.pl/edukacja/
 
PS.
Dla zainteresowanych wydrukiem, można uzyskać gotowe materiały w formacie ulotki dwustronnej A6
 
Przykład:
[Obrazek: ulotka_przyklad.png]
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Ulotki / ikonografiki informacyjno - edukacyjne - przez pecet86 - 04-01-2017, 23:49

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości