Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
klika kwestii do wyjaśnienia vol. 2
#6
(28-12-2019, 15:54)Noorbi napisał(a): Znowu krótko. 
Bardzo obrazowo przedstawiłem całą sytuację. Pozwolę sobie dalej nie komentować Pańskiego zachowania. 
Co do urwanych "zrzutów z ekranu".... RODO nie pozwala nam na publikowanie prywatnego IP. Myślałem, że Pan o tym wie.
I ostatnia kwestia. Ma Pan prawo do braku akceptacji Regulaminu Forum. Wystarczy o tym napisać ale do tego momentu proszę o jego przestrzeganie i nie komentowanie jego zapisów.

Czyli jednak nadal unikamy odpowiedzi na pytania? Niczego innego się nie spodziewałem.

Skąd mam wiedzieć co jest zasłonięte? a o RODO coś dzwoni, tylko nie wiadomo w którym kościele.

"nie komentowanie jego zapisów." Bo co? dasz mi bana za komentowanie zapisów regulaminu? w ten sposób szeryfować to sobie możesz u siebie w domu z najbliższą rodzinką.

Miałem Wam nie dokuczać, ale skoro tak się chcecie bawić to informuję, że dostałem z oficjalnego maila stowarzyszenia takie pouczenie: "Przypominamy także, że ma Pan możliwość w każdej chwili skierować swój oficjalny sprzeciw od decyzji moderatora "Noorbi" do Zarządu Stowarzyszenia "Rowerowy Lublin". W sytuacji takiej sprzeciw musi wpłynąć nie później niż na 7 dni od momentu zablokowania pod rygorem nieważności."

To teraz proszę o podstawę prawną ww., w szczególności skąd się wziął sprzeciw i sankcja nieważności. I w związku z tym, że ten sprzeciw nie wpłynął, bo nie mam podstawy do złożenia sprzeciwu, to co jest teraz nieważne? Może jakiś urzędnik pomoże.


Wiadomości w tym wątku
klika kwestii do wyjaśnienia vol. 2 - przez radzik - 26-12-2019, 11:40
RE: klika kwestii do wyjaśnienia vol. 2 - przez radzik - 28-12-2019, 15:40
RE: klika kwestii do wyjaśnienia vol. 2 - przez radzik - 28-12-2019, 16:05
RE: klika kwestii do wyjaśnienia vol. 2 - przez radzik - 29-12-2019, 16:31
RE: klika kwestii do wyjaśnienia vol. 2 - przez radzik - 07-01-2020, 23:25
RE: klika kwestii do wyjaśnienia vol. 2 - przez radzik - 10-01-2020, 18:44
RE: klika kwestii do wyjaśnienia vol. 2 - przez radzik - 13-01-2020, 20:26

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości