Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
klika kwestii do wyjaśnienia vol. 2
#8
No to było tak od razu pisać, że dostałem bana na miesiąc za nazwanie Małgosi Małgosią, a nie silicie się na jakąś ekwilibrystykę. interpretacyjną mojego neutralnego zdania, które jest tak naprawdę prostym działaniem matematycznym. Ale może to matematyka was obraża? Dopiszcie sobie to do regulaminu, zaraz pod tym, że zakazane jest komentowanie zapisów regulaminu. No i że jest zakaz nazywania Małgosi Małgosią, Mariusza Mariuszkiem, Bartłomieja Bartkiem itd. 

Małgosiu, proszę napisz mi w którym miejscu ten komentarz jest obraźliwy? Nie jest to żaden żart, jest to jest działanie matematyczne + pytanie. Zapytałem jedynie o różnicę w porównaniu z rokiem poprzednim, to was obraziło? Ba, nawet Wam napisałem dwa komentarze wyżej mega hiper wysublimowaną propozycję odpowiedzi, na którą najwyraźniej stać tylko najbardziej światłe osoby chodzące po tym padole, cyt jeszcze raz "w tamtym roku zebraliśmy o 640 kg więcej, bo akcja trwała 6 czy 7 dni, a nie jeden". Ale chyba was to przerosło.

Proszę wskaż mi Małgosiu gdzie krytykuję akcję PDPZ? Czekam. Nigdy nie krytykowałem i nie zamierzam krytykować. Gdzie tam widzicie jakieś insynuacje? To, że Pan Wielki Moderator jest elektryczny i chciał się popisać, to się popisał. Kolejny raz.

Zdradzę Ci sekret, trafiło na Ciebie, ponieważ dokonałem losowania spośród uczestników zbiórki, pod nadzorem Komisji Gier i Zakładów, wylosowałem kulkę z napisem "Małgosia", więc padło na Ciebie. Widocznie tak chciał los. Proszę napisz mi tylko na czym polega to zakpiwanie? Czekam.

No i wskaż mi gdzie napisałem, że akcja była niepowodzeniem. Nie widzicie, że ja tylko stwierdziłem fakt, ale to wy dokonujecie jego oceny w ten sposób? Za wskazanie, gdzie napisałem że było to niepowodzenie funduję medal i koszulkę, ale tylko fioletową, która podobno parzy. Czekam.

Jeśli chodzi o to, że zmarzliście, to nie moja wina. Chcącemu nie dzieję się krzywda. Ale jak chcesz, to dostajesz publiczną pochwałkę, lubicie to.

Aha, jak już podjęłaś się tematu, to może Ty odpiszesz mi na moje pytania odnośnie kwestii regulaminowych, które zadałem w poprzednich komentarzach, bo koledzy się jakoś nie kwapią.

Bronicie się rękami i nogami, nie odpowiadacie na moje pytania dotyczące regulaminu, bo wiecie, że nic nie zrobiłem, a ban został nałożony z naruszeniem regulaminu. Ba, wiecie także, że ostatnio identyczna sytuacja skończyła się banem dla Pana Wielkiego Moderatora, dlatego udajecie, że nie widzicie moich pytań, bo są dla was niewygodne.

Mój komentarz jako wielce obraźliwy został zdjęty po godzinie, ale jak Paw Wielki Moderator wrzucił go wczoraj i wisi dostępny dla wszystkich od ponad 24 godzin, to już w magiczny sposób przestał obrażać?

Gdyby Pan Wielki Moderator miał choć  odrobinę honoru, to by wiedział co należy zrobić, ale się nie łudzę.

Takie wasze właśnie zachowanie powoduje, że stowarzyszenie wygląda tak jak wygląda. Kółeczko wzajemnej adoracji.


Wiadomości w tym wątku
klika kwestii do wyjaśnienia vol. 2 - przez radzik - 26-12-2019, 11:40
RE: klika kwestii do wyjaśnienia vol. 2 - przez radzik - 28-12-2019, 15:40
RE: klika kwestii do wyjaśnienia vol. 2 - przez radzik - 28-12-2019, 16:05
RE: klika kwestii do wyjaśnienia vol. 2 - przez radzik - 29-12-2019, 16:31
RE: klika kwestii do wyjaśnienia vol. 2 - przez radzik - 07-01-2020, 23:25
RE: klika kwestii do wyjaśnienia vol. 2 - przez radzik - 10-01-2020, 18:44
RE: klika kwestii do wyjaśnienia vol. 2 - przez radzik - 13-01-2020, 20:26

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości