pik   08-04-2017, 22:34
#90
To ja podaję trasy rekreacyjne. Dojeżdżamy do Podlesia w piątek na wieczór lub w sobotę rano (to jeszcze do ustalenia, jak będzie znana liczba uczestników, ja chciałbym pojechać już w piątek na wieczór).
Sobota, 22 kwietnia, wyjazd g. 9 z Podlesia Małego.
Podlesie Małe – Radecznica - Sąsiadka – Szperówka – Szczebrzeszyn – Topólcza – Lipowiec – Świniarki – Zaburze (tu chętni będą mogli trasę nieco wydłużyć) – Radecznica – Podlesie (65-80 km, zależnie od wybranej wersji). Przerwa na posiłek możliwa z Lipowcu (wizyta w winnicy i degustacja miejscowego, roztoczańskiego wina, cena ok. 20 zł) oraz w Kawęczynku. Trasa będzie przebiegała częściowo drogami polnymi, szlakami rowerowymi. W przypadku błota, nastąpi modyfikacja trasy (wtedy raczej 80 km, ale za to w większość szosami).
Niedziela, 23 kwietnia, wyjazd g. 9 z Podlesia Małego.
Podlesie Małe – Gilów – Goraj – Bononia - Abramów – Wola Radzięcka – Wola Kątecka – Dyle – Kajetanówka – Trzęsiny - Smoryń – Teodorówka – Hosznia Ordynacka – Podlesie Małe (ok. 60 km, większość trasy przebiega szosami, krótkie fragmenty polnymi drogami, szlakami rowerowymi, po drodze ognisko z kiełbaskami, możemy też pomyśleć o pizzy w Goraju, ale będziemy tam wcześnie).
O ile dobrze pamiętam, wpisowe wynosi 15 zł, a nocleg w Podlesiu Małym w remizie 10 zł. Podobno są warunki na rozbicie namiotów.
Zapraszam, proszę się zgłaszać do mnie, m.in. w celu omówienia dojazdu i powrotu.
Piotrek
Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-04-2017, 08:18 przez pik.
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.