Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
edit 30/07 g 8:00 na tamie na golonke vol2.0/2017
#1
Witajcie - Pikule raz jeszcze.

Taka propozycja z powodu małej liczebności poprzedniej ustawki (u mnie), a u dwóch takich (i to ich pomysł) co biegają i nie mają co ze sobą zrobić, chęć powtórki zeszłego roku.

W przypadku obiekcji jest szansa przestawić się z wyjazdem na godzinę 8:00 (to już najpóźniej).

Delikatne turystyczne, rekreacyjne tempo wycieczki do Pikuli na golonkę i inne..., potem planowo zajedziemy na obiekty zoom natury w Janowie, i kolejny nad zalewem w okolicach Jarocina / Szyperek - i wtedy do Stalowej Woli Rozwadów na pociąg do Lublina, odjazd około 19:30 - bilet 22pln z rowerem bez ulg.

Zapraszam wszystkich chętnych na tą około 130-150 km wycieczkę.

Jazda w 100% po asfalcie (chyba że gdzieś zjedziemy czy cuś - ja biorę szosę), w znacznej części nowy świeżo lany w zeszłym roku, czyli relaks na 2 kółkach

W przypadku zlewy - czekajcie na info - ale pogoda ma być w sam raz - nie za gorąco ale w miarę słonecznie

ZAPRASZAMY




EDYCJA ZMIANA DATY I GODZINY
Odpowiedz
#2
Pojechałbym gdzieś w sobotę.Ale 150 to mi się nie chce.Robercik ,ten kierunek i dystans jest nie do zmiany ? A może Lublin- Wola Uhruska lub Chełm i powrót też PKP ? Rolleyes Może też tam jest gdzieś golonka ? Shy
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#3
Na golonkę zawsze! Jadę jeśli wstanę Wink
Stu kolorowe pióropusze, łąki, jaśmin, róże. Oddawaj! Bo się zastrzelę
Odpowiedz
#4
Gwarantuję że golonka w Pikulach jest prima sort. Ale żadna golonka nie jest w stanie  konkurować z meczem naszych żużlowców. Smile
" Wykorzystaj chwilę - nie przegap niczego".

   Pozdrawiam.
Odpowiedz
#5
(26-07-2017, 22:39)Ex Driver napisał(a): Gwarantuję że golonka w Pikulach jest prima sort. Ale żadna golonka nie jest w stanie  konkurować z meczem naszych żużlowców. Smile

I znowu mamy wspólny temat, bo ja kocham żużel Wink
Stu kolorowe pióropusze, łąki, jaśmin, róże. Oddawaj! Bo się zastrzelę
Odpowiedz
#6
(26-07-2017, 23:02)BettyBoom napisał(a):
(26-07-2017, 22:39)Ex Driver napisał(a): Gwarantuję że golonka w Pikulach jest prima sort. Ale żadna golonka nie jest w stanie  konkurować z meczem naszych żużlowców. Smile

I znowu mamy wspólny temat, bo ja kocham żużel Wink

 Kto wygra mecz ? --Motor ! , kto wygra mecz ? - Motor.Motor , Motor !! Smile
" Wykorzystaj chwilę - nie przegap niczego".

   Pozdrawiam.
Odpowiedz
#7
(27-07-2017, 00:11)Ex Driver napisał(a): Kto wygra mecz ? --Motor ! , kto wygra mecz ? - Motor.Motor , Motor !! Smile

W tej chwili to już raczej Motorower Big Grin
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#8
O jak 30 to jadę
Odpowiedz
#9
Którędy planujecie jechać?
Jak wrócę dzisiaj o ludzkiej porze to odprowadzę Was "kawałek".
Odpowiedz
#10
na szastarkę - tylko żebyś się nie zwiódł bo to będzie bardzo duży lajcik Tongue
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości