Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1 - 3 wrzesień 2017 - IV Klasyk Dylański
#81
Pogadane z Panią z Restauracji w Szczebrzeszynie. Bedziemy mogli zadzwonić jakąś godzinę przed przyjazdem i zamówić co nieco, bedziemy krócej czekać.
Nad pierogami musimy się zastanowić i zamówić w restauracji w Woli Kąteckiej (chyba). Koszt - 1 zł/szt, są podobno spore.
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#82
Nie czytajcie zbyt dużo żeby został czas na jazdę Big Grin
http://www.strava.com/athletes/3665850
Jest źle gdy nie jeździ się Big Grin


Odpowiedz
#83
Artur idź spać Big Grin
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#84
Czekam i czekam w restauracji Chrząszcza a ekipy nie widać :/
"Abstynencja jest dobra, ale powinna być praktykowana z umiarem"
Odpowiedz
#85
zamów w takim razie następne!
Odpowiedz
#86
Heja!
Dziękuję bardzo za przemiły i wesoły weekend! Big Grin Zaskoczyłam sama siebie i nie musiałam wprowadzać roweru od pierwszego podjazdu Wink Cool  !! Super widoki i trasa! Przepyszne papryki, pieczarki, szaszłyki, kukurydza, grześki i naleśniki Smile ! Cieszę się, że mimo chwil grozy wszyscy wrócili całi i prawie zdrowi Wink ! Jedyne co bym poprawiła w przyszłym roku to...... niedzielna pogoda Tongue .
Do zobaczenia!
Odpowiedz
#87
Wstępnie ogarnięta po powrocie. Dziękuję Wszystkim za super weekend. Świetna trasa, super biesiady, wyborne towarzystwo. Oczywiście melduję się za rok Big Grin
Odpowiedz
#88
Ja również dziękuję za towarzystwo, a Paniom również za pomoc przy sporządzaniu posiłków Smile
Odpowiedz
#89
bry - ja także to przeżyłem, ba nawet się nigdzie nie zgubiłem. Co do niedzieli - przemilczmy - cóż nie zawsze może być tak pięknie.
Pierwsze Dyle zaliczone - na następne też pojadę - na 100% -

Dzięki za super weekend
Odpowiedz
#90
Dzięki za kolejny wyjazd.
Już ubolewam, że kierownik nie chce przenieść daty Dyli na weekend wcześniej lub później Sad No cóż, będzie sobie sam smażył pierogi z jagodami Big Grin
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości