Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1 - 3 wrzesień 2017 - IV Klasyk Dylański
#21
Zgłaszam chęć udziału.
"Abstynencja jest dobra, ale powinna być praktykowana z umiarem"
Odpowiedz
#22
(03-08-2017, 21:08)truskafka napisał(a): No przecież Holden jest na liście
Upsss, faktycznie. Mea culpa. Nie było tematu.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#23
Mariox napisz proszę jaki jest "deadline" zapisów Smile
Odpowiedz
#24
(03-08-2017, 09:14)Bart napisał(a): Hejo,
wstępnie ja + 2.

Jak że jest to wyjazd w wycieczkach kilkudniowych wymagane jest aby chętne osoby uczestniczyły wcześniej w wyjazdach. Wnoszę  prośbę o usunięcie osób o nieokreślonych personaliach z listy uczestników.
"Abstynencja jest dobra, ale powinna być praktykowana z umiarem"
Odpowiedz
#25
wróbelki ćwierkają, że to "+2" to są Ci dwaj koledzy -> https://www.youtube.com/watch?v=h1MlCJkkcJo
Odpowiedz
#26
Z tego co widzę Panowie powinni się przygotować na tańce.  Nie ominą Was w tym roku Big Grin
Odpowiedz
#27
(03-08-2017, 21:24)katka napisał(a): Panowie powinni się przygotować na tańce
Co to to nie! Stanowczo odmawiam. Po dziś dzień mam uraz do tańców, już raz zostałem "poproszony" do tańca wraz z ławką, której kurczliwie się trzymałem, ale nie pomogło...
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#28
(03-08-2017, 21:33)Rado napisał(a): Co to to nie! Stanowczo odmawiam. Po dziś dzień mam uraz do tańców, już raz zostałem "poproszony" do tańca wraz z ławką, której kurczliwie się trzymałem, ale nie pomogło...

Ja Cię poproszę,  do wolnego Wink
Odpowiedz
#29
OK, skoro tyle chętnych osób, to się cieszę niezmiernie (i Marek też się cieszy zapewne) Smile

Z takich jednak przyziemnych spraw, gorąca prośba o wpłacenie zaliczki. Zaliczka w wysokości 20 złotych umożliwi potem płynne rozliczenie się z całości poprzez dorzucenie jednego, niebieskiego banknotu o nominale 50 zł i bedzie git.

Numer konta, na który wpłacamy kasę:

50 1020 5385 0000 9202 0030 1838

Tytuł wpłaty: Rowerowy Lublin Imię Nazwisko

Wasze konkretne imię i nazwisko, jednak jakby ktoś miał wątpliwości, niech na wszelki wypadek dopyta tych, to jeździli wcześniej Wink

Kasa wpływa prosto do Marka, więc prośba, aby nie wysyłać jej w Piątek, 1 wrzesnia przed wyjazdem, tylko ciut wcześniej.
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#30
(11-08-2017, 08:55)mariox napisał(a): OK, skoro tyle chętnych osób, to się cieszę niezmiernie (i Marek też się cieszy zapewne) Smile

Z takich jednak przyziemnych spraw, gorąca prośba o wpłacenie zaliczki. Zaliczka w wysokości 20 złotych umożliwi potem płynne rozliczenie się z całości poprzez dorzucenie jednego, niebieskiego banknotu o nominale 50 zł i bedzie git.

Numer konta, na który wpłacamy kasę:

50 1020 5385 0000 9202 0030 1838

Tytuł wpłaty: Rowerowy Lublin Imię Nazwisko

Wasze konkretne imię i nazwisko, jednak jakby ktoś miał wątpliwości, niech na wszelki wypadek dopyta tych, to jeździli wcześniej Wink

Kasa wpływa prosto do Marka, więc prośba, aby nie wysyłać jej w Piątek, 1 wrzesnia przed wyjazdem, tylko ciut wcześniej.


Mariox - Czy jak ktoś jest pewny że jedzie to można normalnie przelać całe niebotyczne 70 pln żeby się później nie bawić z jakimiś niebieskimi banknotami ??
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości