Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
12.08 g.7.00 Felin - Roztocze ONE DAY
#1
Stanie się to chyba stałym punktem. PATRZ TUTAJ Jeden dzień. Roztocze Środkowe. Start ze Zwierzyńca ok 9.00. Dojazd na miejsce we własnym zakresie. Jadę autem, można też pociągiem (z Lublina 6.51, ze Zwierzynica 19.33. Trasa....? same niespodzianki. Ktoś?
Odpowiedz
#2
Dlaczego start ze Zwierzyńca?
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#3
Poproszę.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#4
No to ja i Rado już miejsce w aucie mamy zaklepane. Trasa wstępnie ustalona, tak ok. 100km i podzielona na dwa etapy:
1. Górki i Dołki
2. Dołki i Górki
Przerwa na michę oczywiście przewidziana.... gdzieś między Górką a Dołkiem Smile
No to co? Jedziecie?
Odpowiedz
#5
no nie wiem nie wiem - a da się szosą ??
Odpowiedz
#6
Poproszę o wstępne zaklepanie jednego miejsca dla Wojtka. Tam i z powrotem.
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#7
Noorbi prośba. Wrzuć proszę traka. Plissss.
Odpowiedz
#8
(07-08-2017, 20:48)mraugorzata napisał(a): Poproszę o wstępne zaklepanie jednego miejsca dla Wojtka. Tam i z powrotem.

Miejsce jest.

(07-08-2017, 22:10)katka napisał(a): Noorbi prośba. Wrzuć proszę traka. Plissss.

Prośba spełniona.


Ktoś jeszcze?
Odpowiedz
#9
Dobra dobra. Gdzie ten traci? Ja też chcę
Odpowiedz
#10
Wojtek zrobił sobie kuku jak poszedł haratać w gałę, więc można go skreślić z listy.
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości