Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dookoła lotniska.9.08.17 g.19:00 , Łukoil ,JP II
#1
Wieczorny oblot lotniska w Radawcu,z udziałem gościa specjalnego  .Swój udział zapowiedział sam endriu 68 vel andriu 68 , jeżdżąca legenda RL-a. Smile Uzbiera się chyba ze 25 km ,lampki mogą być potrzebne.Ponieważ ma być ciepło , na zakończenie planowany jest mały izotonik Big Grin .
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#2
Zamelduję się.
Odpowiedz
#3
Jeśli nie będzie mnie boleć kolano to przybędę Smile
Stu kolorowe pióropusze, łąki, jaśmin, róże. Oddawaj! Bo się zastrzelę
Odpowiedz
#4
Może złapię Was gdzieś na trasie Big Grin
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#5
(08-08-2017, 18:14)BettyBoom napisał(a): Jeśli nie będzie mnie boleć kolano to przybędę Smile
Nie będzie Cię boleć ,przybądż Smile.
(08-08-2017, 18:17)Mariobiker napisał(a): Może złapię Was gdzieś na trasie Big Grin

Postaraj się Mariuszku Smile.
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#6
Jurek, którędy będziecie wyjeżdżać z Lublina? Węglinkiem czy JPII koło Biedronki na Gęsiej, czy może jeszcze jakoś inaczej?
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#7
(09-08-2017, 13:08)damian.s napisał(a): Jurek, którędy będziecie wyjeżdżać z Lublina?

Planuję jechać Węglinkiem ,po 300 m, w lewo przez tory , narożnikiem Starego Gaju i szosą przez Stasin.Taka tam ekstrawagancja. Rolleyes Gdybyś chciał nas złapać,to prawdopodobnie przy wjeżdzie na Węglinek będziemy 19:15,19:20.
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#8
Pierwszy Smile
Dzięki za wspólne kręcenie. Kilka fotek: https://goo.gl/photos/v1VuMa21jM1eug4M9
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#9
Ja również dziękuję Smile
Odpowiedz
#10
Całkiem fajna ustawka ,pięknie się zaczęła , super zakończyła.Spory peletonik pedałował wokół lotniska  Smile .Dzięki wszystkim i do następnego . Big Grin[Obrazek: jEvGrxdY7y_bR7ufGfCHM3tXAsjB4-aZi2ChlJe3...48-h786-no]
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości