Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
15/08/2017 w poszukiwaniu zombi
#1
Witajcie,
wrzucam ustawkę w poszukiwaniu zombi - czyli naszych znajomych kolegów i koleżanki (tfu.... wrrróć) koleżanki - koledzy sami się zgubili to i się sami odnajdą... harcerze Big Grin

plan jest następujący:
wyjazd z Lublina pociągiem do Zaklikowa i dojazd razem z ekipą na kołach - w Zaklikowie jakieś izo krótka pauza (no co jazda pociągiem też męczy), jak będziemy mieli dobry humor to i poczekamy na nasze zombiki.... - potem żwawym tempem (dyktowanym przez naszych ultrasów) wracamy z nimi po trasie do Lublina - wpadamy na metę i do jakiejś czytelni się udamy Big Grin

Dla osób, które chciałyby ale tempa nie dadzą rady utrzymać, jest opcja wyjazdu do Niedrzwicy lub oczekiwania na nas na trasie umieszczonej w pierwszym poście z linku:
http://forum.rowerowylublin.org/thread-9663.html

z racji płynności tego eventu dalsze info będzie udzielane do poniedziałku wieczora


info co do sugerowanych pociągów to:
9/41 lub 12/55 - czas jazdy około godzina - niestety minus że są to pociągi TLK czyli będzie ciężko z rowerami - ale damy radę przecież - wszystko
zależy od tempa naszej ekipy.


Mam nadzieję, że uda nam się wyasygnować jakąś ekipę powitalną.
Odpowiedz
#2
(08-08-2017, 14:05)JuraS napisał(a): Mam nadzieję, że uda nam się wyasygnować jakąś ekipę powitalną.

Będzie nam niezmiernie miło Smile
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#3
Robercik ,Robercik , normalnie skradłeś mój pomysł  Big Grin .Skąd wiedziałeś ,przecież nikomu nie mówiłem? Cool ,Ale niech Ci będzie ,mam zamiar być.Mój rozkład jazdy PKP pokazuje odjazd z Lublina 13:05 i jest to szynobus.Natomiast ten wcześniejszy, jest to pociąg pośpieszny objęty rezerwacją miejsc i raczej trzeba wybrać szynobus.Jeżeli ekipa będzie jechała szybciej niż się nam wydaje , trzeba będzie wysiąść w Kraśniku lub Szastarce i dojechać do trasy,łapiąc  ich na szlaku . Wink
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#4
(08-08-2017, 18:28)JuraS napisał(a): Mój rozkład jazdy PKP pokazuje odjazd z Lublina 13:05 i jest to szynobus.Natomiast ten wcześniejszy, jest to pociąg pośpieszny objęty rezerwacją miejsc i raczej trzeba wybrać szynobus.Jeżeli ekipa będzie jechała szybciej niż się nam wydaje , trzeba będzie wysiąść w Kraśniku lub Szastarce i dojechać do trasy,łapiąc  ich na szlaku . Wink

mi też go pokazuje - ale obawiam się że nasze harpagany będą za szybkie w nogach na ten pociąg - i trzeba będzie być wcześniej -
24 pln regio z rowerem
28 pln tlk z rowerem

tragedii nie ma
Odpowiedz
#5
(08-08-2017, 18:28)JuraS napisał(a): Jeżeli ekipa będzie jechała szybciej niż się nam wydaje , trzeba będzie wysiąść w Kraśniku lub Szastarce i dojechać do trasy,łapiąc  ich na szlaku . Wink

Można także pisać krótkie info (gdzie jesteśmy) w wątku:  http://forum.rowerowylublin.org/thread-9663.html
podczas planowanych postojów. To powinno Wam ułatwić wybór odpowiedniego pociągu.

( 57 km - Kazimierz Dolny, 125 km - Przytoczno, 184 km - Ostrów Lubelski, 242 km - Urszulin (pizza)288 km - Chełm, 340 km - Hrubieszów, 393 km - Zamość, 449 km - Józefów, 515 km - Janów Lubelski, 565 km - Modliborzyce, 610 km - Annopol, 678 km - Niedrzwica )
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#6
Jadę. Na wszelki wypadek mogę koczować od samego rana na dworcu, co by nie przegapić do którego pociągu mam wsiąść Tongue
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#7
Robert , tu nie chodzi o kasę .Chodzi o to ,że normalnie możemy nie wejść do pośpiesznego [ a chyba jedzie znad morza], ponieważ jest objęty rezerwacją miejsc.I konduktor nas nie zabierze , bo w pociągu są trzy miejsca rowerowe.Jechałem kiedyś z Parczewa ,z łaski zostałem zabrany , ale byłem wraz z rowerem cały czas popychany i przestawiany przy toalecie. Sad
Mario , dobry pomysł ,będziemy też w kontakcie telefonicznym. Smile
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#8
Ja i Betty postaramy się przywitać Ekipę prawie u celu, w Niedrzwicy. Myślicie, że wystarczy jak na miejscu będziemy przed 16?
[Obrazek: u17213v3.gif] [Obrazek: stava.png]
Odpowiedz
#9
(14-08-2017, 11:16)kitaq napisał(a): Ja i Betty postaramy się przywitać Ekipę prawie u celu, w Niedrzwicy. Myślicie, że wystarczy jak na miejscu będziemy przed 16?

Bądzcie lepiej o 15.00
" Wykorzystaj chwilę - nie przegap niczego".

   Pozdrawiam.
Odpowiedz
#10
Odgrzewamy bo już tuż tuż
po dzisiejszej rozmowie z Mariuszem
Planowany przyjazd do Lublina około 18-19 we wtorek oczywiście
Wyjazd pociągiem po koleżankę i kolegów o 13:05 czyli tym PR

Bilety kupimy dopiero jutro tuż przed wyjazdem - proponuję być na dworcu około 30 min przed odjazdem
Wtedy też zapadnie decyzja czy Zaklików czy Pułankowice - trasa około 100 km żwawym tempem

@Kitaq i Betty - tak myślę, że przed 16 to tam nie ma co być. Pilnujcie tylko żeby być na trasie przejazdu żebyście sie z nami nie minęły
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości