Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
10.09.2017 - X Rajd Jastrzębia Zdebrz
#1
Coroczny Rajd Jastrzębia-Zdebrz  Smile ma już określony termin wykonania oraz punkt mety wszystkich grup startujących z określonych punktów. Brakuje jeszcze możliwości zapisu do określonej grupy uczestników, ale toz czasem zostanie wprowadzone i na pewno nie w ostatniej chwili. Z poprzedniego rajdu przypuszczam, że mogą być po dwie grup startujące z każdego punktu, ponieważ niektórzy wolą aby była grupa dorosłych i młodzieży (dzieci opcjonalnie), bo uczestnikom nie odpowiadała wolna i skrócona jazda z dużą ilością przerw. No ale o tym przekonamy się w odpowiednim czasie.
Odpowiedz
#2
No to mnie załatwili. W tym roku beze mnie.
Odpowiedz
#3
Są już wyznaczone trasy X Rajdu Rowerowego Jastrzębia-Zdebrz i można się zapisywać na stronie http://www.roztoczezachodnie.pl/zapisy_na_rajd Wpisowe 10 płatne w dzień startu na starcie, każdemu uczestnikowi wręczana jest koszulka, którą sam podaje w zgłoszeniu.
Odpowiedz
#4
W tamtym roku byłem z Fazim i Noorbim na tej imprezie. Wrażenia super!
Planuję jechać i tym razem. Jest to baaardzo duża impreza rowerowa, warto by była "obstawiona" Wink jak najliczniejszą ekipą w pomarańczowych ciuszkach!
Nigdzie nie mogłem się doczytać, o której jest start z Biłgoraja. Rok temu była to jakaś wyjątkowa wczesna godzina.
Ktoś chętny na udział w imprezie? I pytanie za 100 pkt. czy ktoś jedzie tam samochodem? Smile
PS. pamiętajmy, że dzień wcześniej jest ślub Marty i Damiana! http://forum.rowerowylublin.org/thread-9...#pid108539
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#5
Wybiera się ktoś na rajd? W chwili obecnej nie mam swojego auta ale do zastępczego powinny wejść 3 osoby z rowerami również. Jeżeli miało by padać cały dzień raczej się nie wybiorę.
"Abstynencja jest dobra, ale powinna być praktykowana z umiarem"
Odpowiedz
#6
No to Szymon jest nas na razie tylko dwóch Sad
Poczekajmy, może jeszcze jakiś chętny/chętna się znajdzie.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#7
(07-09-2017, 07:56)Rado napisał(a): No to Szymon jest nas na razie tylko dwóch Sad

Chciałbym z Wami ale ... praca Sad
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#8
Auto jest już swoje, reszta bez zmian.

Godzina startu słaba... Jako że w tym tygodniu kładę się spać koło 5, nie mam ochoty wjeżdżać w niedzielę przed 6 z Lublin. 
Może uda się gdzieś wybrać o "lepszej" godzinie.
"Abstynencja jest dobra, ale powinna być praktykowana z umiarem"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości