Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[28.05] Czwartek
#1
Hm pewnie widzieliście: http://forum.rowerowylublin.org/viewtopic.php?p=623#623
Może ktoś ma ochotę wyskoczyć w tamte okolice czwartkowym popołudniem? Albo i gdziekolwiek indziej byleby coś przekręcić w jakimś niezawrotnym tempie.. Byłbym wolny od 16.30(lipa że tak późno, ale wcześniej zajęcia Sad ) moglibyśmy się ustawić gdzieś np pod maryśką..

Edit: lol ja nie wiem jak ja date pokopsałem Tongue
[Obrazek: u4694y2012v3.gif]
"Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.."
Odpowiedz
#2
No i co wypadałby ktoś dzisiaj? Muszę wiedzieć przed 11tą czy mam zabrać na uczelnie ciuchy na rower :-P
[Obrazek: u4694y2012v3.gif]
"Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.."
Odpowiedz
#3
Zwirek napisał(a):Byłbym wolny od 16.30(lipa że tak późno, ale wcześniej zajęcia Sad ) moglibyśmy się ustawić gdzieś np pod maryśką.
Jeżeli nie będzie padać (niestety icm pokazuje deszcz) to powinnam się pojawić ale przy lkj i o 18 (wcześniej nie mogę).
Odpowiedz
#4
hej ;-)
ja dałem ustawkę na 18.30 - więc jak nie będzie padało wszystko jest aktualne
Pozdrawiam
Mariusz
Odpowiedz
#5
Na chwilę obecną mogę przyjechać, jak się coś zmieni to napiszę. Poproszę tylko o więcej szczegółów.
Pozdrowitka
Kask, trampki i takie tam, niech gadają co chcą.
Odpowiedz
#6
Witka!
Szczegóły - ustawka pod maryśką i półspontaniczny wybór trasy, bo ja okolice Lublina znam raczej marnie, ale proponowałbym ruszyć jakoś tak jak na mapie zaznaczył mariox, ew można pojechać jakieś kółko przez dąbrowice i okoliczne wioseczki w stronę nałęczowa, albo ruszyć nowym szlakiem do Niedziewicy ;-) .
Tempo - ja nie wiem ile podołam, ale na pewno nie jakieś rekordy, biorąc pod uwagę to że lekko jeszcze czuje przeziębienie + to że spałem w nocy może ze 3h. Dystans - ja bym chciał z 50 km wykręcić.. A Ty masz jakieś propozycje?

Edit:: chyba, że chodziło Ci o wyjazd spod lkjotu Tongue
[Obrazek: u4694y2012v3.gif]
"Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.."
Odpowiedz
#7
Co do tempa, to szybkiego nie lubię, dystans jest OK, a do trasy to się dostosuję. Będziemy się zastanawiać na miejscu.
Czyli 16:30 Pod panią M??
Kask, trampki i takie tam, niech gadają co chcą.
Odpowiedz
#8
tak, ja będę zapraszam też wszystkich innych zainteresowanych, ostatecznie może przekręcimy jakąś małą pętelke i dołączymy o 18.30 pod lkjotem jak zdrowie pozwoli Smile
[Obrazek: u4694y2012v3.gif]
"Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.."
Odpowiedz
#9
Ok to niech będzie ta 18.30.
Odpowiedz
#10
Zwirek napisał(a):moglibyśmy się ustawić gdzieś np pod maryśką..

ja moge byc na 16:30 ale nie wiem gdzie jest ten punkt "pod maryśką" moze ktos sprecyzowac?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości