Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
28.09 - 01.10 - Beskid Żywiecki
#1
Szanowni,

Sierpień mija, więc czas najwyższy poczynić plany na prawdziwe MTB na koniec września Smile.
Miał być Beskid Mały/Makowski, ale jak tak zacząłem jeździć po mapie, to przyszedł mi do głowy Beskid Żywiecki. Góry pełne wyzwań, zarówno pod względem wysokości n.p.m, jak i pięknych krajobrazów. Korci mnie strasznie Pilsko - wydaje się być poza zasięgiem, ale zaczerpnąłem opinii osób, które tam wjeżdżały i wniosek jest jeden: da się Smile
Oczywiście, nie każdy musi tam wjeżdżać, gdyż okolica jest pełna tras o mniejszych przewyższeniach, ale w sumie sami pomyście... warto spróbować Wink. Blisko kwatery, trasa nie jest długa Wink

Meta byłaby w miejscowości Sopotnia Wielka koło Jeleśni. Miejscówa wydaje się być fajną, wszystkie pokoje (2-4 osobowe) z łazienkami, w razie deszczu ognisko byłoby pod zadaszeniem, itp. udogodnienia.

Ceny: nocleg: 30 zł, śniadanie 15 zł, obiadokolacja 20 zł, ale za komplecik byłoby 60 zł. Żarcie ekologiczne, zdrowe, więc chyba warto, (choć przymusu nie ma Wink.

Kwatera trochę oddalona od sąsiadów, więc i pośpiewać się da przy ognisku Wink

Namiar na kwaterę:

KLIK

Mapy tras mam już w głowie, jak narysuję, to wrzucę. W planach jest Pilsko i Barania Góra (to już Beskid Śląski), na którą chętnie wjadę raz jeszcze, tym razem z innej strony Smile

Wstępnie zarezerwowałem 20 miejsc.

To co, jedziemy? Smile

Lista chętnych:


1. Mariox +Z
2. ArtiArt +Z
3. Gelos +Z
4. Irek +Z
5. Rafał Wróbel +Z
6. Jozi +Z
7. Marza +Z
8. Bart +Z
9. Renania +Z
10. Jan Grudziński +Z
11. Domi88 +Z
12. Judaas +Z
13. Judaas2 +Z
14. Woi-tek +Z
15. ŁukaszP. +Z
16. Paweł +Z
17. Wac0
18.
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#2
Pierwszy (tzn drugi) Big Grin
Pozdrawiam
ArtiArt
Odpowiedz
#3
Ja 2 osoby, dzieki Smile
EDIT: jednak jedna osoba, jade sam.
Grzegorz
Odpowiedz
#4
Sopotnia Wielka - polecam Smile
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz
#5
No to pierwsza Big Grin ale póki co wstępnie, będę wiedziała mniej więcej w połowie września co i jak.
Mam już nawet zaklepane miejsce obok kierowcy Big Grin
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#6
Jadę :)
Odpowiedz
#7
Jeszcze Rafał Wróbel i ja. Swój wyjazd jeszcze potwierdzę.
Odpowiedz
#8
Miałem nie jechać jak Irek się zapisze ale co tam, jakoś to zniosę. Proszę o dopisanie do listy.
Odpowiedz
#9
Jak dobrze policzyłam jestem 9 na liście. Pisze sie na wszystko, full opcja Smile
Smile)))
Odpowiedz
#10
(23-08-2017, 22:09)login napisał(a): może jakby zamiast opcji full była opcja szosowa...Smile

Zawsze oprócz scenariusza możemy zrobić full szosa na boku  Big Grin
Smile)))
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości