Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
28.09 - 01.10 - Beskid Żywiecki
#11
Piszę się na MTB z full opcją żywieniową. Noga po wypadku nie ta więc na razie wstępnie.
Odpowiedz
#12
Na segmentach byscie sie poscigali, a nie tutaj, w marioxowej tabelce.
Mariuszek jak jeszcze sa wolne miejsca to klasycznie chcialbym zarezerwowac trzy.
Terenikiem to ciągnikiem.
Odpowiedz
#13
Widzę, że miejscówki się rozchodzą jak ciepłe bułeczki - to ja poproszę 2 miejsca (Henia & Rado) - opcja all inclusive.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#14
Proszę o jedną pełną wersję.
Odpowiedz
#15
Zaklepuje jeszcze jedno miejsce z full opcja
Smile)))
Odpowiedz
#16
Poproszę Full opcję. Tym razem muszę pojechać.
Odpowiedz
#17
Znów jakieś niespodzianki? Czy mam się domyślac personaliów Waszych partnerów/partnerek? Wiecie... głupio wygląda, jak Bart zajmuje trzy miejsca. Bart, to nie Wizzair, gdzie za nadwagę każą płacić podwójny bilet. Przyznaj się do Reni, Holdena, czy kogo tam ze sobą zamierzasz ciągnąć Wink.
Tak samo pozostali Tongue

PS. Od razu kombinujcie z autami, kto kogo zabiera. Ja oprócz mam 2 wolne miejsca w aucie i oba już zajęte Wink
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#18
Też się piszę
"Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - L. Armstrong
Odpowiedz
#19
Jako Bart2 lub 3, czy jako niezależny podmiot?
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#20
Niezależny Big Grin
"Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - L. Armstrong
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości