Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
28.09 - 01.10 - Beskid Żywiecki
#21
20. truskafka..... najwyzej odrezerwuję jak zobaczę grafik.....
STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Odpowiedz
#22
20 A - jakby Truskawek nie jechała to się piszę (o ile da się te twoje traski crosem zrobić i się nie zabić przy okazji)


Albo ktokolwiek inny (byle znalazło się trochę placu na podłodze). tak około 2m X 1.2m
Odpowiedz
#23
to ja też poproszę (pewnie miejsce w rezerwie)
Odpowiedz
#24
(24-08-2017, 20:37)truskafka napisał(a): 20. truskafka..... najwyzej odrezerwuję jak zobaczę grafik.....

21. Pierwszy był niezależny Holdeen, bo Bart jednak zabiera kogoś jeszcze innego.

Ludzie, piszcie, kto z Wami jedzie, żeby ne trzeba było cyferek przy was stawiać.
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#25
Bart, powiemy im? :>
Odpowiedz
#26
Bart, dzięki za zarezerwowanie dwóch miejsc - wiedziałem że można na Ciebie liczyć Big Grin
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#27
Na Barta można zawsze liczyć? Dzięki Bart
Odpowiedz
#28
No dobra, Ludziki, cieszę się, że humorek Was nie opuszcza Wink
Mam nadzieję, że informacja, którą Wam przekażę nie popsuje Wam tego błogiego, weekendowego juz prawie nastroju.
Trzeba zapłacić zaliczkę. Zaliczka wynosi 50 zł od osoby. Wiecie... teraz zapłacicie, później będziecie mieli mniej do zapłacenia, taka sytuacja... Wink

Proszę zatem o przelewanie pieniążków na poniżej podany numer mojego tajnego konta na Kajmanach:

96 1160 2202 0000 0003 2243 2023

Wpisujemy nick imię nazwisko (własne imię i nazwisko) Wink

Termin wpłat: 10 wrzesień 2017.

Z góry dziękuję Smile
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#29
Kierowniku - jak by się chciała ekipa powiększyć to mogę w Sopotni polecić tą agro: http://nadwodospadem.com
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz
#30
Hej, ja też się zgłaszam na wyjazd, jeśli zwolni się miejsce/zmieni kwatera.

Wojtek Wnuk (brat Irka)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości