Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
28.09 - 01.10 - Beskid Żywiecki
#41
Pewnie nie zauważyłem, ale zauwważyłem, że zaliczkę zapłacił tylko za siebie. Mamy więc komplet Smile, ale jak pisałem, jeśli się znajdą pary chętne we dwójkę na jedną wersalkę, to ilość miejsc wzrośnie.

Poza tym: nie edytujcie postów, tylko piszcie nowe. Nie wiem, jak Wy, ale ja starych postów nie czytam.
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#42
Ciekawe czy Bart to żoną i dzieckiem się wybiera?
"Abstynencja jest dobra, ale powinna być praktykowana z umiarem"
Odpowiedz
#43
Pytanie do Artura: Czy planujesz poczynić odłam na lżejszą jazdę niż w grupie hard? Jeśli tak, to jakie dystanse szacowane, czy można się przyłączyć i czy poczekasz na wprowadzających rower?  Big Grin Angel
Odpowiedz
#44
Zwalniam jedno miejsce.
Terenikiem to ciągnikiem.
Odpowiedz
#45
Mariox zapisz mnie na miejsce zwolnione przez Barta...
Odpowiedz
#46
(08-09-2017, 10:01)Pawel napisał(a): Mariox zapisz mnie na miejsce zwolnione przez Barta...

Załatwione
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#47
Zwalniam kolejne miejsce. Taka praca... w mordę.
Odpowiedz
#48
To ja miejsce Noorbiego wstępnie zaklepuję
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#49
Zwalniam dodatkowe miejsce, które zająłem. Jest więc jeszcze możliwość wyjazdu dla jednej osoby.

Szanowni, dziesiąty wrzesień minął wczoraj. Póki co, zaliczki zapłaciło tylko 8 osób. Daję czas do dzisiaj. Muszę wysłać pieniądze i ostatecznie potwierdzić rezerwację.



Teraz wiesz Irek, czemu zarezerwowałem tylko 20 miejsc? Wink
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#50
Kierowniku, 
byłem dziś na poczcie, celem dokonania przekazu, więc tak jak Demi Moore uwierzyła w ducha, tak Ty wierz, iż kasę będziesz miał, ale jeszcze nie dziś.
Zaliczka za 2 osoby.
Terenikiem to ciągnikiem.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości