Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
28.09 - 01.10 - Beskid Żywiecki
Damian, coś byś zaliczył? ;)

No dobra - to ja dziękuję za odzew i przyjazd a także za jazdę i towarzystwo. Było trochę jazdy, trochę pchania, ale generalnie wyszło jak miało wyjść. Grupa Arturowa zadowolona, ze strony grupy jeżdżącej ze mną też nie ssłyszałem jakichś większych skarg ;). No i pogoda - siódmy wyjazd z rzędu i siódmy raz pogoda nie pokrzyżowała żadnych planów (choć bywało rześko, zwłaszcza z ranka podczas zjazdów ;).

Kwatera, jeśli chodzi o warunki nie była zła (choć bywały chyba ciut lepsze), za to pod względem wyżywienia chyba ścisła czołówka!
Nic z żywności sie nie marnowało, bo pod koniec każdego posiłku Inspektor Bart wnikliwie analizował zawartość talerzy i profesjonalnie zagospodarowywał to, czego inni nie zjedli, ale potrafił się też odwdzięczyć - z zarekwirowanych materiałów czasem przygotowywał kanapki, którymi się chętnie potem dzielił. Sam jedną przygarnąłem (za co dziękuję :)).
W każdym razie, jeśli komuś coś zaszkodziło, to raczej nie było to jedzenie ;).

Kwatera jednym słowem w porządku, i nawet nie spalona ;). Śmiało można jechać i się na nas powoływać. Pani była z nas zadowolona :)

Temat zdobywania Pilska mógł się po pierwszym dniu wydawać mocno trudny, ale Ci, co się zdecydowali, raczej nie żałowali. Trochę było pchane, ale nagrodą były fajne widoki i niezłe zjeżdżanie.

Każdy wyjazd ma jakiś ciekawy motyw, który się potem wspomina. Tym razem był to chyba Irek i Jego piesza wyprawa na Pilsko ;). Irek, jak wszyscy dobrze wiemy na Pilsku był, ale nie zdziwię się, jeśli będzie chciał tam pójść jeszcze raz, gdyż chodzą słuchy, iż ma z tą górą jakieś małe porachunki ;).

Dzięki raz jeszcze za fajne towarzystwo. Załączam zdjęcia i wizualizacje tras naszej  grupy.

FOTOGALERIA

https://www.relive.cc/view/1207309979
https://www.relive.cc/view/1208766718
https://www.relive.cc/view/1209939554

Mam jeszcze jeden filmik, ale negocjuję opcję jego wstawienia lub nie. Czekam, kto da więcej ;)

Do następnego razu :)
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
Hello Exclamation

Mój drugi wyjazd w góry z RL i mego udany  Smile
Jak zwykle super klimat, towarzystwo, dzięki za jazdę oraz spacer z rowerem Wink
Podziękowania dla kierownika ( Marioxa) za organizacje całej imprezy, popracuj troszkę tylko nad ciut lżejszymi trasami  Tongue
Dzięki i do zobaczenia za rok.
Smile)))
Odpowiedz
I jeszcze ja Smile
Dziękuję wszystkim za wspólny wyjazd. Extra było, tereny ambitne i piękne a
full wreszcie pojeździł tam gdzie powinien. Kwatera w porządku, cicho i spokojnie Wink. Trasy kosy, ładne widokowo,
z trudniejszymi technicznie fragmentami  w obu pionowych kierunkach. Do tego piękne okoliczności przyrody.
Podobało mi się bardzo, to był fajny rowerowy resecik Wink Pojeżdżone, pośmiane itd. Hejtu też prawie nie było Wink
Piszę się na następny ...

[Obrazek: umfMudaSNsgGM2TW-AQiwbkzVEZIXk6nRFffoLiu...00-h329-no]
Odpowiedz
Co by nie robić zaległości na nowy rok w końcu dobrałem się do zdjęć z naszego wyjazdu.
Miłego oglądania.
FOTY
Pozdrawiam
ArtiArt
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości