Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pożegnanie lata, 7 października
#1
Koniec lata już tuż, tuż. Zatem trzeba je tradycyjnie pożegnać! Smile
W imieniu Zarządu Stowarzyszenia i wszystkich Członków zapraszamy wszystkim użytkowników forum na wspólną imprezę integracyjną, czyli na ognisko. Dobra zabawa gwarantowana! Będzie radośnie, pewnie i głośno Wink  Jedzonko na ognisko we własnym zakresie. Miejsce - tzw. działka edukacyjna: http://www.spaw.org.pl/dzialka-edukacyjna-stasin
adres: Stasin 1

Koszt ogniska to aż Wink 100 zł, więc będzie konieczna zrzutka, ale to już zrobimy przy ognisku.
Termin: sobota 7 października.
Godz. 17.00

Osoby chętne na ognisko proszę o zgłoszenie swojego udziału poprzez wysłanie do mnie info na PW, a ja będę w tym poście na bieżąco tworzył listę chętnych.

1. darist
2. mraugorzata
3. Mariobiker
4. Pawel
5. sobol
6. monika mjm
7. Noorbi
8. katka
9. Marta
10. Damian
11. Pat
12. Czarek
13. truskafka
14. marecky
15. Renania
16. Bart
17. holden
18. Jacek S.
19. JuraS
20. Tom
21. ArtiArt
22.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#2
PW poszło.
Z tego co pamiętam, to o 22 musimy być już cicho, więc chyba warto wystartować najpóźniej o 18.
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#3
(21-09-2017, 20:22)mraugorzata napisał(a): Z tego co pamiętam, to o 22 musimy być już cicho, więc chyba warto wystartować najpóźniej o 18
Słuszna uwaga.
To co? Startujemy o godz. 18.00 czy o 17.00?
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#4
W ubiegłym roku zaczynaliśmy o 17 - czas minął bardzo szybko i ciężko było się rozstawać... Smile
Po co zabierać cenną godzinę na wspólnie spędzony czas Smile
Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Odpowiedz
#5
A opłata jest za co? Od osoby, czy dodatkowo za czas przy ognisku? Bo jeśli tylko od osoby, to można i o 17, kto będzie mógł, to się pojawi o 17, a reszta będzie się zjeżdżać później, jak rok temu. Zwłaszcza, że w tamtym roku to ognisko jakoś nie chciało nam się szybko zapalić i były problemy z podtrzymaniem ognia Tongue
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#6
PW poszło Smile
Jestem za g. 17
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#7
(21-09-2017, 20:46)mraugorzata napisał(a): A opłata jest za co? Od osoby, czy dodatkowo za czas przy ognisku?
Opłata 10 zł od każdego uczestnika jest za wynajem wiaty i drewno na ognisko, część będzie opłacona z budżetu Stowarzyszenia, a część z zrzutki. Oczywiście, jeśli będzie dużo uczestników Smile to opłata ulegnie zmniejszeniu, o czym zostaną wszyscy poinformowani.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#8
bede, a jakże by inaczej Big Grin
Odpowiedz
#9
Ja też, ja też
STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Odpowiedz
#10
Jak się nie zdarzy jakiś kataklizm lub trzęsienie ziemi, to chciałabym się ogrzać przy ognisku i w Waszym towarzystwie, także tego, reflektuje Big Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości