Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1sza Dycha Do Maratonu, 1 października, Zalew, godz.11.30.
#1
Rowerowy Lublin jest Partnerem cyklu 4 Dych Do Maratonu i naszym obowiązkiem jest obstawa trasy biegu. Potrzebne są co najmniej 4 osoby na rowerach: 2 osoby jadące przed najszybszymi zawodnikami i 2 osoby jadące za ostatnim zawodnikiem. Wiadomo, że im nas więcej tym lepiej Big Grin  Lubelscy biegacze już dobrze kojarzą rowerzystów w pomarańczowych strojach Tongue obstawiających lubelskie imprezy biegowe. Nie zawiedźmy ich i tym razem!
Podczas tak dużych imprez zbieramy naprawdę bardzo pozytywne opinie, a miłe słowa pod naszym adresem z ust zmęczonych biegaczy/biegaczek są bezcenne.
 
Pierwsza Dycha już 1 października w niedzielę o godz. 12.00, trasa będzie przebiegała ul. Krężnicką i ścieżką rowerową wzdłuż zach. brzegu Zalewu Zemborzyckiego.
szczegóły biegu: http://www.maraton.lublin.eu/cztery-dychy-do-maratonu/pierwsza-dycha-do-maratonu/trasa
To kto chętny do pomocy?

1. Rado
2. Mariobiker
3.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#2
(21-09-2017, 20:27)Rado napisał(a):  
To kto chętny do pomocy?

1. Rado
2. Mariobiker
3.
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#3
No i Radku tutaj zonk - nałożyło się z beskidem Sad
Odpowiedz
#4
Ja będę, ale bez roweru, obsługa techniczna. Link do rejestracji https://frslublin.pl/wolontariat/index.php . Fajnie by pomóc przy biegach dzieci
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz
#5
W tym czasie będę dojeżdżał do Rzeszowa  na mecz.
" Wykorzystaj chwilę - nie przegap niczego".

   Pozdrawiam.
Odpowiedz
#6
(21-09-2017, 23:06)Ex Driver napisał(a): W tym czasie będę dojeżdżał do Rzeszowa  na mecz.

Marku a jaki termin by Ci odpowiadał? 
Myślę, że nie będzie problemu aby przełożyć "Pierwszą Dychę do Maratonu"  Smile Tongue
Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Odpowiedz
#7
(21-09-2017, 23:22)darist napisał(a):
(21-09-2017, 23:06)Ex Driver napisał(a): W tym czasie będę dojeżdżał do Rzeszowa  na mecz.

Marku a jaki termin by Ci odpowiadał? 
Myślę, że nie będzie problemu aby przełożyć "Pierwszą Dychę do Maratonu"  Smile Tongue

  Tak  około 15.10. 17. Smile
" Wykorzystaj chwilę - nie przegap niczego".

   Pozdrawiam.
Odpowiedz
#8
(21-09-2017, 21:46)Jakub.P napisał(a): Fajnie by pomóc przy biegach dzieci
W tamtym roku też daliśmy z tym radę Smile A o której są te starty? Możesz Kuba udzielić szczegółowych informacji?
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#9
(21-09-2017, 23:06)Ex Driver napisał(a): W tym czasie będę dojeżdżał do Rzeszowa  na mecz.

Marku szanuje to, że oprócz roweru masz inne pasje (żużel) ale przypominam Ci, że to nadal jest forum rowerowe. Ciekaw jestem co byś powiedział gdybym to ja napisał, że w tym czasie będę się uganiał za brakującą do kolekcji pocztówką.
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#10
Mariuszku po prostu życzyłbym Ci abyś ją znalazł.  Mój post nie reklamuje żadnej dyscypliny sportu--- wyjaśniłem dlaczego nie będę mógł pomóc. Ale widzę że  tak żle i tak nie dobrze.  Okazuje się że cokolwiek nie napiszę  to coś jest nie tak. W związku z tym  więcej  informacji z mojej strony na forum nie będzie.



   POZDRAWIAM

   Ps.  Bieganie też nie jest o rowerach.
" Wykorzystaj chwilę - nie przegap niczego".

   Pozdrawiam.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości