Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[25.05, g19 LKJ] Poniedziałek
#1
hej wszytkim :mrgreen:
jeśli miałby ktoś ochotę aby coś szybciej dziś pokręcić ale krócej to zapraszam : 19.00 /LKJ/ - przy zjeździe do stadniny
jakiś szybki "lot" skminimy :mrgreen: ,ostatnio mam chyba za dużo i somatotrpiny i adrenaliny bo mnie nosi na maxa.
jak ktoś chetny ; piszczcie
Pozdrawiam
Mariusz
Odpowiedz
#2
Proponujesz jazdę na zakwasy? :mrgreen:

Ja spróbuję przyjechać o tradycyjnej porze, znaczy o 18.00.
Popzdrawiam
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#3
jak dam radę to będę bo zostawiłem rower w serwisie Cyklo ,aby mi wymienili kasete i łańcuch ... i kolejne 110 zł w plecy :/
Odpowiedz
#4
Mnie jednak nie będzie ale ide popedałować sam bo juz mi sie nie chce oczekiwacWink
Odpowiedz
#5
Inicjator się nie pojawia, więc ja dokonam wpisu.
Na ustawce pojawili się: Mariusz, dawno niewidziany przeze mnie Transf i ja. Traska nie była zbyt długa (u mnie wyszło 33,4 km), ale chłopaki czasami szarpali. Na szczęście były chwile na odsapkę.
Na tamie spotkaliśmy Marioxa, ale on już się szykował do powrotu. My wyruszyliśmy na Prawiedniki, Nowiny, Krężnicę, Zemborzyce, a potem ścieżka.
Od tamy do miasta jechaliśmy smagani chmarami meszek - nie dało się nie przywieźć paru do domu.
Dzięki chłopaki.
Odpowiedz
#6
wieczór dobry wszystkim ;-)
ustawka doszła do skutku - trasa krótka ale momentami tempo bardzo ostre - dystans i przebieg trasy podał Wiesiek.
Dzięki za wspólną przejażdżkę i do następnego
Mariusz
PS. dodam,że traskę zrobiliśmy w niewiele ponad 1.15 h z dwoma postojami na tankowanie :mrgreen:
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości