Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Most Kultury 30.09.2017 g.9:15 Zawieprzyce
#1
Trasa ta sama co dwa tygodnie temu , wtedy w deszczu , teraz mamy nadzieję na słońce Smile . Gdyby ktoś chciał dołączyć zapraszamy, w razie braku wpisów nie zajeżdżamy na Most Kultury Shy .
http://forum.rowerowylublin.org/thread-10170.html
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#2
O której powrót
Odpowiedz
#3
(29-09-2017, 18:52)krzysiek_63 napisał(a): O której powrót

Prawdopodobnie ok. 15.
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#4
Ożesz motyla noga! Jurku, jutro wybieram się na działkę do brata na Zagłębocze. Jadę Sp. Pracy - Dożynkowa - Pliszczyn - Sobianowice - Charlęż - a potem w prawo na Spiczyn i Kijany Smile Potem na Zagłębocze Smile
Zatem postaram się wstać wcześnie by z Wami kawałek podjechać.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#5
(29-09-2017, 21:54)Rado napisał(a): Ożesz motyla noga! Jurku, jutro wybieram się na działkę do brata na Zagłębocze. Jadę Sp. Pracy - Dożynkowa - Pliszczyn - Sobianowice - Charlęż - a potem w prawo na Spiczyn i Kijany Smile Potem na Zagłębocze Smile
Zatem postaram się wstać wcześnie by z Wami kawałek podjechać.

Super ! Radku, my jedziemy czerwonym szlakiem w kierunku Starej Wsi , od Zawieprzyc przez Januszowke, Stoczek ,Podzamcze czyli rownolegle do Twojej planowanej trasy. Smile
Natomiast z Lublina chce wyjechac dokladnie czerwonym  ul. Koryznowa ,Trzesniowska ,Swidnicka , przez przystanek Lublin Ponikwoda. Shy Do Starej Wsi mozemy wiec jechac razem. Big Grin
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#6
Wybieram się.
Odpowiedz
#7
(29-09-2017, 23:03)krzysiek_63 napisał(a): Wybieram się.

Big Grin
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#8
Jurku, dopiero wstałem... Wyruszę za jakąś godzinę. Szerokości życzę Smile
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#9
Rado napisał(a): Jurku, dopiero wstałem... Wyruszę za jakąś godzinę. Szerokości życzę [Obrazek: smile.png]                                 Aha , ale żałuj Radku , spotkaliśmy dinozaury i załapaliśmy się na start samolotu Wizz Air [Obrazek: rolleyes.png] W sumie było nas czterech , ale jeden kolega w obawie przed wielbicielkami ,odmówił pozowania [Obrazek: biggrin.png] .
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#10
No panowie scypta mnie z Łęcną a zdjęcia chyba robione z tego samolotu co startował.A może tylko u mnie tak się wyświetlają.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości