Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konkurs Kręć Kilometry!
#1
Zarząd Stowarzyszenia "Rowerowy Lublin" postanowił ogłosić konkurs dla naszych forumowiczów w ramach ogólnopolskiej kampanii rowerowej "Kręć kilometry". Szczegóły:
Użytkownicy naszego forum, którzy poniżej tego posta wkleją print screen'a z ilością przekazanych Lublinowi kilometrów wezmą udział w naszym konkursie. Trzy miejsca z największą ilością przekazanych Lublinowi kilometrów zostaną nagrodzone: do wyboru będzie albo apteczka rowerowa kampanii Kręć Kilometry albo innowacyjny uchwyt rowerowy na telefon - Finn.
Print screen powinien zawierać dane użytkownika oraz ilość przekazanych Lublinowi km.
Tak to powinno wyglądać:
[Obrazek: 023bf4edbf9b2ee4med.jpg]
PS. oczywiście nie biorę udziału w konkursie.
Zapraszam do wspólnej zabawy!
EDIT: posty ze swoimi print screen'ami należy wklejać w tym wątku do 6 października do godz. 23.59.
Nagrody zostaną przekazane zwycięzcom podczas integracyjnego ogniska, o którym piszemy tutaj: http://forum.rowerowylublin.org/thread-10186.html
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#2
Oto moje skromne kilometry dla Lublina Wink 

[Obrazek: zdjecie,pelne,697287,20171001,tyle-kilom...ublina.jpg]
[Obrazek: u399y2020v3.gif]
Odpowiedz
#3
Witam,
Oto moje kilometry wykręcone dla Lublina Wink


[Obrazek: zdjecie,pelne,697295,20171001,paulina-tez-jezdzila.jpg]

Pozdrawiam,
Paulina
Odpowiedz
#4
No ładnie, ładnie! Są pierwsi uczestnicy konkursu i to od razu z nie byle jakimi wynikami! Brawa dla Was za wsparcie akcji, to właśnie m. in. takim osobom jak Wy, Lublin znalazł się w zwycięskiej piątce!
A ja tylko przypominam, że swoimi wynikami można się tutaj pochwalić (i tym samym wziąć udział w konkursie) tylko do najbliższego piątku, czyli do 6 października do godz. 23.59.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#5
[Obrazek: krec_kilometry.JPG]A mnie nie doliczyli pierwszego dnia Green Velo który z dojazdem do miejsca zbiórki wyniósł w sobote 30 października 78km. Próbowalam dzisiaj  po powrocie z Zamościa wstawić,  ale już po ptokach.. A byłoby 4142km . Może wykręciłam ogólnie nie najwyzszy wynik - ale bardzo się starałam   Smile
Odpowiedz
#6
Brawo WY Smile
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#7
(02-10-2017, 09:46)Mariobiker napisał(a): Brawo WY Smile

Kiedy wrzucisz zrzut ekranu ze swoim 5-cyfrowym wynikiem?
Odpowiedz
#8
Drogi Radku,
przydałaby się dodatkowa kategoria "rower turystyczny", bo My - trzepaki na MTB-kach, trekkingach czy miejskich, nie mamy szans w zestawieniu z szosowcami, trzepiącymi beznamiętnie kilometry Tongue

[Obrazek: 86cae2eaf494af52gen.jpg]
Terenikiem to ciągnikiem.
Odpowiedz
#9
(02-10-2017, 09:50)lubelaczek napisał(a): Kiedy wrzucisz zrzut ekranu ze swoim 5-cyfrowym wynikiem?

W przyszłym roku Big Grin
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#10
Mój dorobek kilometrów


[Obrazek: e0c2d479619a09e8med.jpg]
Pozdrawiam
ArtiArt
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości