Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
22.10.2017 I Półmaraton Lubelski
#1
Exclamation 
Wielkimi krokami zbliżamy się do startu, długo oczekiwanego przez biegaczy wydarzenia, jakim jest 1. Półmaraton Lubelski Smile W związku z tym potrzebujemy Waszej pomocy! Nie ważne, ile masz lat, jakie masz doświadczenie, dołącz do wydarzenia i weź udział w fantastycznej imprezie biegowej. Gwarantujemy dobrą zabawę i dużo emocji Smile

Zgłoszenia przyjmujemy na adres: wolontariatml@gmail.com

Regulamin: http://www.maraton.lublin.eu/polmaraton-.../regulamin
Trasa: http://www.maraton.lublin.eu/polmaraton-lubelski/trasa

Pewnie będą jeszcze biegi dziecięce, ale co i jak nie wiem.
Mam nadzieję, że się zapiszemy i pomożemy.

P.S Karolina nie jest już koordynatorem ds. wolontariuszy
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz
#2
No chyba jasne że RL obstawia rowerowo. Mogę koordynować. Kto jest od wolontariuszy?
Odpowiedz
#3
Nie wiem niestety Norbi. Napisz na maila wolontariatu
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz
#4
(04-10-2017, 19:57)Noorbi napisał(a): No chyba jasne że RL obstawia rowerowo.

Jeśli tylko czas pozwoli to chętnie pomogę Smile
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#5
[Obrazek: 154cff59381d34famed.jpg]
Tak jak pisał Kuba, potrzebujemy ochotników do obstawy trasy półmaratonu. Rowerowy Lublin już z tego słynie wśród lubelskich biegaczy. Zatem nie może nas zabraknąć. Będzie to też okazja by zaprezentować nowe windery i bannery Rowerowego Lublina, których projektem i zamówieniem zajął się Noorbi.
Spotykamy się o 9.30 przy Orlenie na Al. Zygmuntowskich.
Kto pomoże?

Lista:
1. Rado
2. Mariobiker
3. Noorbi
4. damian s.
5. Jakub P.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#6
(18-10-2017, 21:41)Rado napisał(a): [Spotykamy się o 9.30 przy Orlenie na Al. Zygmuntowskich.
Kto pomoże?

Lista:
1. Rado
2.

Postaram się Smile
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#7
Będę
Odpowiedz
#8
W związku z tym, że spora część trasy półmaratonu będzie przebiegała ścieżkami rowerowymi, to my jako najbardziej rozpoznawalna ekipa rowerowa w mieście powinniśmy stawić się jak najliczniej jako obstawa biegu.
Poniżej info dotyczące odcinków, gdzie uczestnicy będą biegli po DDR-ach:

1. Na ul. Krochmalnej na wysokości skrzyżowania z ul. Betonową wbiegamy na ścieżkę rowerową i ścieżką rowerową po łuku równolegle do ul. Diamentowej w kierunku ul. Wrotkowskiej, na ul. Wrotkowskiej biegacze wracają na pas jezdni

2. Z ul. Młodzieżowej wybiegamy na ścieżkę rowerową wzdłuż ul. Zemborzyckiej biegniemy ścieżką, aż do skrzyżowania z ul. Diamentową, za skrzyżowaniem zbiegamy ze ścieżki na ul. Diamentową

3. Przed skrzyżowaniem ul. Diamentowa/Romera, zmiana pasa jezdni i wbiegnięcie na ścieżkę przed 10 km (na wysokości tyłu Kościoła przy ul. Romera) i ścieżką omijamy skrzyżowanie, na Romera za Kościołem zbiegnięcie na prawą stronę jezdni

4. I najdłuższy odcinek ścieżką rowerową od tamy przy Zalewie Zemborzyckim do ul. Piłsudskiego
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#9
Jeśli będę w niedzielę w Lublinie, to postaram się pojawić, ale to będę wiedział jutro wieczorem.
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#10
Mało nas :-(
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości