Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[23.12] g.19 Lidl Śledzik rowerowy
#11
anodamian napisał(a):Jak zacznie się topić ten cały śnieg to chyba rowerem wodnym będzie można przypłynąć.

Wbrew pozorom dużo wody nie będzie, to puszek a nie zbity mokry śnieg :->
tylko przełaj
Odpowiedz
#12
ja niestety do piątku włącznie mam drugie zmiany, wiec nie będe w stanie uczestniczyć we wspólnych impezach.
trzymajcie sie ciepło i Wesołych Świąt
[Obrazek: stats.jpg] 
Odpowiedz
#13
Jak zaczniesz śpiewać to raczej sam nie zostaniesz Big Grin
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#14
myslicie ze jest sens ustalac jakos na forum kto jakie zarcie przywiezie - zeby sie nie dublowac?czy brac co sie uda podkrasc z domu, a na miejscu sie zobaczy?Wink
Zawsze możesz kupić nowy kask, za to głowę masz tylko jedną...
Odpowiedz
#15
Raczej na miejscu się zobaczy Smile
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#16
ok.tylko jedna uwaga - warto pomyslec o jednorazowych talerzykach i sztuccach.niech kazdy poszuka w domu - na pewno cos sie ostalo.no chyba ze ktos woli wozic 5 kilo szkla na plecach Smile
Zawsze możesz kupić nowy kask, za to głowę masz tylko jedną...
Odpowiedz
#17
A jak będzie deszcz tak jak teraz?
Drink coffee! Do stupid things faster, with more energy!
Odpowiedz
#18
Deszcz czy nie deszcz, pokazać się trza, bo już zapowiedziane nawet w prasie (imprezy na dziś w dziale "dzieje się" w MMLublin) :-P . Ja spróbuję wpaść, ale nie gwarantuję.
Odpowiedz
#19
Wprawdzie rower z myślą o Śledziku przywiozłem ale pogoda 'lekko' zniechęca do jazdy. Może lepiej na jakiś browar pójdziemy? 8-)
Pozdrawiam,
Maciek
Nocny Patrol
Odpowiedz
#20
Hej

W związku z kiepską pogodą mam propozycję, żeby spotkać się na śledziu o godz. 20, gdzieś w knajpie, coby frekwencję zwiększyć. Co Wy o tym myślicie? Dajcie znać, bo jeśli się nikt nie odezwie, to robimy tak jak było zaplanowane.

pOZBig Grinrower
Grzesiek
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości