Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
17.10. godz. 16.00, Pl. Litewski
#11
(13-10-2017, 09:00)Paweoo napisał(a): Moja obecność na placu Litewskim jest całkiem możliwa
Super! Wezmę jakiś pomarańczowy ciuszek dla Ciebie.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#12
Moja obecność na Litewskim jest niemożliwa, ale mogę pozyczyć ciuszki. Odbiór możliwy w poniedziałek wieczorem.
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#13
(13-10-2017, 09:49)Rado napisał(a):
(13-10-2017, 09:00)Paweoo napisał(a): Moja obecność na placu Litewskim jest całkiem możliwa
Super! Wezmę jakiś pomarańczowy ciuszek dla Ciebie.

Z mojej strony nie ma takiej potrzeby, ponieważ jestem wyposażony w te górne akcesoria, czyli koszulkę mam Smile
Odpowiedz
#14
No ludziska postarajta się Big Grin bo warto Smile
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#15
Hej. Ja również chcę pomóc Smile będę we wtorek, ale nie obiecuje, że jutro się pojawię. Mógłby ktoś pożyczyć/sprzedać strój?
Odpowiedz
#16
Shocked 
Mogę się stawić we wtorek o 14, ale stroju nie mam.[Obrazek: shocked.png]
Odpowiedz
#17
będę na nagrywkach barwach RL

ps. nie w temacie ale muszę to z siebie wyrzucić

Księżycowa jest NIEPRZYJAZNA ROWERZYSTOM !!

pojechałem tam dziś rowerem na spotkanie a właściciel przy wyjściu mnie opier****ł że się przypiąłem do ogrodzenia i pewnie mu jeszcze poprzestawiałem stoliki (wstawiłem za ogrodzenie żeby nie stał na ulicy)

tak więc sprawa ewentualnych slajdowisk może się źle skończyć, właściciel to burak bez wychowania
Odpowiedz
#18
Słuchajcie, z przyczyn od nas niezależnych, plany troszkę się pozmieniały. Otóż musimy sami we własnym zakresie nakręcić ten materiał wideo (ale i tak będzie on dostępny w mediach o zasięgu ogólnopolskim!), oczywiście damy radę! Dzięki temu możemy sobie zmienić termin sesji wideo. I tak oto spotykamy się dwukrotnie by nagrać ciekawy materiał wideo:

1. W najbliższą niedzielę 15 października o godz. 14.00 na Placu Teatralnym przed Centrum Spotkania Kultur by następnie udać się nad Zalew i do lasu Dąbrowa, gdzie we wspaniałych kolorach polskiej złotej jesieni nasze rowery będą prezentowały się bosko Wink
oraz
2. We wtorek 17 października o godz. 16.00 na Placu Litewskim by zaprezentować innym rowerzystom z kraju i polecić do odwiedzenia nasze miasto!

O stroje proszę się nie martwić, na pewno coś się znajdzie dla każdego.
Przepraszam za zamieszanie, ale tak jak już wcześniej pisałem, ta zmiana nie jest od nas zależna.
Gorąco zachęcam do udziału w sesji wideo. Do zobaczenia!
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#19
Postaram się być w niedzielę Smile
Odpowiedz
#20
Będę w niedzielę , ale mam tylko godzinę , odprowadzę Was do tamy. Smile
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości