Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sprzedam koszulkę RL, rozm. M - jedyna taka w Polsce, Europie i pewnie na świecie :)
#1
Jak w temacie - sprzedam koszulkę Rowerowego Lublina, rozmiar M, krótki rękaw.
Koszulka firmy Martombike, o ile mnie pamięć nie myli to jest to model 230: https://martombike.com/wp-content/upload...rnikv2.pdf
Koszulka używana, ogólny stan dobry, pochodzi z zamówienia chyba z 2015r, ale jest na mnie trochę za krótka.
Na kołnierzyku napis "Damian" - zatem jest to jedyny taki egzemplarz - lepszej nie znajdziecie Smile
Jeśli ktoś nie wie co zrobić z kwotą 20zł, polecam zakup mojej koszulki Smile
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#2
(18-10-2017, 16:32)damian.s napisał(a): Na kołnierzyku napis "Damian" - zatem jest to jedyny taki egzemplarz - lepszej nie znajdziecie Smile
Żebym chociaż na drugie miał Damian Wink
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#3
Nowa promocyjna cena - za czteropak harnasia Wink
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#4
(30-01-2019, 21:49)damian.s napisał(a): Nowa promocyjna cena - za czteropak harnasia Wink
Już bylem zdecydowany , ale nie ,Harnaś jest obrzydliwy.Bo przecież po zakupie wspólna degustacja,nieprawdaż? Big Grin
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#5
(30-01-2019, 22:57)JuraS napisał(a): Już bylem zdecydowany , ale nie ,Harnaś jest obrzydliwy.Bo przecież po zakupie wspólna degustacja,nieprawdaż?
Jurek, jeśli wolisz może być okocim mocny Wink
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#6
(31-01-2019, 00:16)damian.s napisał(a): Jurek, jeśli wolisz może być okocim mocny Wink

Niestety,  nawadniam się tylko Trybunalskim Miodowym Rolleyes .
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#7
Jurek ale się wykręcasz od nabycia kultowej koszulki Cool  Nie ładnie .
" Wykorzystaj chwilę - nie przegap niczego".

   Pozdrawiam.
Odpowiedz
#8
Damian, jak widzisz nikt Twoich sreber rodowych nie chce za Harnasia nawet. Opraw sobie w ramkę, a skoro rozmiar Ci się skurczył, to może przemyśl przyczyny Wink

PS. Miałem na myśli zmianę proszku do prania na taki, po którym się lajkra nie kurczy Wink
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#9
Spokojnie , spokojnie , nic się nie wykręcam . Mariox rzucił dobrą myśl , podoba mi się .Damian opraw w ramkę a ja kupuję za Trybunalskie miodowe . Następnie przekazujemy ten pierwszy eksponat do Izby Pamięci RL-a . Shy
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#10
(01-02-2019, 15:00)JuraS napisał(a): .Damian opraw w ramkę
Ramka kosztuje co najmniej ze 3 razy więcej niż ja chcę za koszulkę, więc średnio mi się kalkuluje dokupowanie jeszcze ramki Wink
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości