Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ktory crossowy polecicie
#11
Juz wybramy prawie w moich rekach jest . w sobote bedzie wielszy tet ok 80/90 km wiec napewno sie pochwale Smile
Odpowiedz
#12
(02-11-2017, 16:53)kofi napisał(a): w sobote bedzie wielszy tet ok 80/90 km wiec napewno sie pochwale Smile

Czekamy Smile
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#13
Padlo na KTM Wink jak narazie tylko kilkanascie km przejechanych ale juz czuje roznice jak to Domin mowi miedzy nowym rowerem a kowadlem Smile jutro wypad w trase ale juz sie buzia raduje Smile
Odpowiedz
#14
Ej, no! Tomek, dawaj foty, lub chociaż link z maszyną, którą kupiłeś!
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#15
Fote bym dal ale boje sie bana jak tu wkelje Wink jutro dam trase z st i tam beda fotki jakies Wink
Odpowiedz
#16
Ta jak obiecalem trasa jest taka http://www.sports-tracker.com/workout/ko...628447598a sdnia nie powala ale to rodzaj testow Smile 3 nowe rowerki KTM Specjalized oraz Giant . troche wialo na polach ale frajda jest lepsza niz na poprzednich kowadlach Smile sory za post pod postem Smile
Odpowiedz
#17
(03-11-2017, 22:40)kofi napisał(a): Fote bym dal ale boje sie bana jak tu wkelje Wink 

Bana nie będzie Big Grin a rowerek zacny Smile wieeeeeeeeeelu kilometrów życzę Smile

[Obrazek: zdjecie,600,700924,20171104,ktm-tomka.jpg]
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#18
Gdyby nie te wstawki niebieskie, to byłby całkiem przyjemny dla oka rowerek Wink Niech Cię niesie szybko i daleko Smile
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#19
(04-11-2017, 18:39)Rado napisał(a): Gdyby nie te wstawki niebieskie, to byłby całkiem przyjemny dla oka rowerek Wink

Dokładnie to samo chciałem napisać ale ... się przydygałem Wink
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#20
(04-11-2017, 18:45)Mariobiker napisał(a): ale ... się przydygałem
Przecież Tomek to równy gość, zna się na naszych żartach Big Grin
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości