Ankieta: Które zdjęcie wg Ciebie powinno znaleźć się na kalendarzu RL?
Ankieta jest zamknięta.
Zdjęcie nr 1
5.00%
1 5.00%
Zdjęcie nr 2
0%
0 0%
Zdjęcie nr 3
0%
0 0%
Zdjęcie nr 4
0%
0 0%
Zdjęcie nr 5
0%
0 0%
Zdjęcie nr 6
20.00%
4 20.00%
Zdjęcie nr 7
20.00%
4 20.00%
Zdjęcie nr 8
5.00%
1 5.00%
Zdjęcie nr 9
0%
0 0%
Zdjęcie nr 10
0%
0 0%
Zdjęcie nr 11
0%
0 0%
Zdjęcie nr 12
0%
0 0%
Zdjęcie nr 13
0%
0 0%
Zdjęcie nr 14
5.00%
1 5.00%
Zdjęcie nr 15
0%
0 0%
Zdjęcie nr 16
10.00%
2 10.00%
Zdjęcie nr 17
0%
0 0%
Zdjęcie nr 18
5.00%
1 5.00%
Zdjęcie nr 19
5.00%
1 5.00%
Zdjęcie nr 20
0%
0 0%
Zdjęcie nr 21
25.00%
5 25.00%
Razem 20 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konkurs na zdjęcie do kalendarza RLa
#61
Norbert, a jak wybierzesz pięć najlepszych zdjęć wśród tych które zdobyły jakieś głosy? Trzy zdjęcia mają "zdecydowanie" więcej głosów niż pozostałe, jedno zdjęcie ma dwa głosy, pozostałe zdjęcia mają po jednym głosie. Jeśli miałaby być druga tura, to moim zdaniem 3 zdjęcia do wyboru to chyba wystarczająco.
Moim zdaniem drugą turę można ewentualnie zrobić, jeśli okaże się, że nie mamy zwycięskiego zdjęcia w wyższej rozdzielczości - 2000x1500 pikseli na A4 to może okazać się nieco za mało - dlatego wcześniej pytałem, czy osoby które nadesłały zdjęcia posiadają pliki w wyższej rozdzielczości.
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#62
Zasadniczo w drugiej turze bierze udział dwóch kandydatów... Ale co ja tam wiem...
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#63
zasadniczo jeśli trzymalibyśmy się wymagań z pierwszego posta to mamy zwycięskie zdjęcie

konkretnie:
4. Na zdjęciu nie powinno widać twarzy konkretnych osób,

dwa z trzech z największą ilością głosów nie spełniają kryterium
Odpowiedz
#64
Proponuję wyznaczyć komisarza , który wybierze zwycięskie zdjęcie  Wink .To chyba teraz jest modne  Big Grin .
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#65
(01-12-2017, 11:48)marecky napisał(a): zasadniczo jeśli trzymalibyśmy się wymagań z pierwszego posta to mamy zwycięskie zdjęcie
konkretnie:
4. Na zdjęciu nie powinno widać twarzy konkretnych osób
Jest zasadnicza różnica w znaczeniu słów:
"nie powinno"
oraz
"nie może"
W zasadzie to konkurs jest rozstrzygnięty, jest jedno zdjęcie, które otrzymało najwięcej głosów.
Jednak widzę, że jest wola zrobienia dogrywki. OK. Powinny przejść do finałowego głosowania 3 zdjęcia. Dlaczego? Otóż do finału (czy też jak kto woli - do drugiej tury wyborów) przechodzi z reguły dwóch kandydatów z największą ilością głosów, jednak mamy dwa zdjęcia z taką samą liczbą głosów.
Zatem w dogrywce powinny znaleźć się zdjęcia nr 6, 7 (zebrały po 4 głosy) i 21 (5 oddanych głosów). Bardziej demokratycznie już się chyba nie da.
Co Wy na to? Czekam na Wasze zdanie.

No i pozostaje pytanie Damiana, na które nikt z osób, które nadesłały zdjęcia, nie udzielił odpowiedzi:
Czy macie te zdjęcia w wysokiej rozdzielczości? Bo my to sobie możemy głosować nad zdjęciem, ale może się okazać, że autor zdjęcia nie posiada go w dobrej rozdzielczości.
Wrócę w tym miejscu do mojego pierwszego posta, w którym pisałem by NADSYŁAĆ zdjęcia na mój e-mail. Miało to na celu uniknięcie właśnie takiej sytuacji, że mamy fajne zdjęcie, ale w kiepskiej rozdzielczości Sad
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#66
Wkrada się tutaj jakiś chaos, zamieszanie i ogólna samowolka Wink...przynajmniej w mojej ocenie.
Słuchajcie, konkurs był ogłoszony, została stworzona galeria (rozumiem, że organizatorzy umieścili zdjęcia, które w ich ocenie spełniły wymagania, bo inaczej nie byłoby sensu poddawania ich głosowaniu - tak jak w każdej rekrutacji, wyborach pierwotnie weryfikuje się spełnienie kryteriów formalnych). Odbyło się głosowanie.... Z tego co widzę, to jest jedno zdjęcie, uzyskujące najwięcej głosów (nie ma remisu). Po co ustalać nowe zasady i zmieniać konkurs? Gra nie toczy się o złote kalesony Wink i tydzień na Wyspach Kanaryjskich dla osoby, która zgłosiła zwycięską fotkę... Jedynie dodatkowe głosowanie uważam za zasadne w przypadku nie dostarczenia zdjęcia w odpowiedniej rozdzielczości w wyznaczonym przez Organizatorów terminie.
Był konkurs, jest wynik, więc Zarządzie do dzieła, bo czekam na jeden egzemplarz kalendarza Big Grin  .... i żeby nie było.... osobiście głosowałam na inne zdjęcie niż zwycięskie.
Jeśli niepotrzebnie pozwoliłam sobie na wywód (jako osoba niestowarzyszona), to przepraszam Smile, ale mam nadzieję, że wiecie, że RLowi życzę jak najlepiej
Odpowiedz
#67
(01-12-2017, 15:16)renania napisał(a): dodatkowe głosowanie uważam za zasadne w przypadku nie dostarczenia zdjęcia w odpowiedniej rozdzielczości w wyznaczonym przez Organizatorów terminie.
Dokładnie tak.
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#68
Jeden kalendarz a tyle rozterek.
" Wykorzystaj chwilę - nie przegap niczego".

   Pozdrawiam.
Odpowiedz
#69
Nie kombinujmy, bo Wielkanoc Nas zastanie Tongue a ja nie kupowałem specjalnie nowego kalendarza Big Grin Wygrało zdjęcie Barta, tu nie ma wątpliwości. Pytanie, czy posiada je w większej rozdzielczości? Jeżeli tak, to nie ma co debatować. Jeżeli nie, to wybierajmy pomiędzy zdjęciami 6 i 7. Proste

PS
Jednak widzę, że nie takie proste, bo zdjęcie nr 7 też ma małą rozdzielczość... Pytanie więc też do Truskawki... Wink
Odpowiedz
#70
A tak na marginesie -- ciekawe rozwiązanie , kto nie kupi kalendarza    zdjęć obejrzeć nie może. Big Grin   Pierwszy raz widzę coś takiego.
" Wykorzystaj chwilę - nie przegap niczego".

   Pozdrawiam.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości