Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
04.11.2017 g. 8:30 McDonald's przy Sp. Pracy; wycieczka do Kazimierza
#1
Shocked 
Przejazd w tempie rekreacyjnym 15 - 20 km/h bocznymi drogami asfaltowymi. Pętla 120 km. Postój w Nałęczowie (2x) i w Kazimierzu. Lampki obowiązkowe. Jeśli ktoś ma ochotę dołączyć, to zapraszam.
Odpowiedz
#2
A którędy będziesz jechał? Bo może i bym się kajtnął ale z Czubów nie chce mi się na drugi koniec lublina jechać.
Pozdrawiam
ArtiArt
Odpowiedz
#3
A przez LSM będziesz przejeżdżał??
Jak nie jak tak
Odpowiedz
#4
Z miejsca zbiórki trasa kieruje się na na północny wschód:

https://www.gpsies.com/map.do?fileId=euwndroqfiytvrck

Powrót może być tą samą trasą lub przez Wojciechów.
Odpowiedz
#5
Ja mogę dojechać na 26km. o Której tam będziesz?
Pozdrawiam
ArtiArt
Odpowiedz
#6
Przypuszczam, że ok. 9.50.
Zamiast spotykać się w polu proponuję abyś dołączył w Nałęczowie ok. 10:30 w kawiarni Ewelina. Tam mam zamiar spić kawę.
Odpowiedz
#7
(03-11-2017, 23:08)Piotrul napisał(a): Przypuszczam, że ok. 9.50.
Zamiast spotykać się w polu proponuję abyś dołączył w Nałęczowie ok. 10:30 w kawiarni Ewelina. Tam mam zamiar spić kawę.

No to jesteśmy umówieni. Na PW wyślę Ci swój nr telefonu. A wcześniej wysłałem adres na messengera.

(03-11-2017, 21:19)Zocha napisał(a): A przez LSM będziesz przejeżdżał??

Jak chcesz się dołączyć to zapraszam na godzinę 9 na skrzyżowanie aleje Kraśnickie Jana Pawła (przystanek obok salonów samochodowych)
Pozdrawiam
ArtiArt
Odpowiedz
#8
Wink 
Dzięki za ustawkę. Daleko ten Nałęczów. W obie strony wyszło 75 km. Smile
Jak nie jak tak
Odpowiedz
#9
Plany zrealizowane. Oględziny Kazimierza wykonane: Góra Trzech Krzyży stoi na swoim miejscu, a woda w Wiśle płynie we właściwym kierunku. Także, wszystko jest w należytym porządku.

Uczestniczce i uczestnikom wycieczki serdecznie dziękuję!
Odpowiedz
#10
(04-11-2017, 18:42)Piotrul napisał(a): Plany zrealizowane. Oględziny Kazimierza wykonane
Fajnie. Jednak obowiązuje tu taka niepisana zasada Wink, by wrzucać fotki z ustawki, ewentualnie przejechaną trasę. Bo inaczej Damian.s nie zaliczy ustawki Wink
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości