Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
04.11.2017 g. 8:30 McDonald's przy Sp. Pracy; wycieczka do Kazimierza
#11
(04-11-2017, 18:47)Rado napisał(a):
(04-11-2017, 18:42)Piotrul napisał(a): Plany zrealizowane. Oględziny Kazimierza wykonane
Fajnie. Jednak obowiązuje tu taka niepisana zasada Wink, by wrzucać fotki z ustawki, ewentualnie przejechaną trasę. Bo inaczej Damian.s nie zaliczy ustawki Wink

Słowo Prezesa - święta rzecz Wink
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#12
Dzięki Piotrze za zorganizowanie ustawki. Miałem chęć na Kazimierz ale motywacji brakowało aż do dzisiaj. Miło się jechało.

Trasa i fotki TUTAJ
Pozdrawiam
ArtiArt
Odpowiedz
#13
I ja dziekuje, to byl bardzo sympatyczny wyjazd.
Terenikiem to ciągnikiem.
Odpowiedz
#14
(04-11-2017, 19:17)ArtiArt napisał(a): Dzięki Piotrze za zorganizowanie ustawki. Miałem chęć na Kazimierz ale motywacji brakowało aż do dzisiaj. Miło się jechało.

Trasa i fotki TUTAJ

Ja chciał obejrzeć zdjęcia i albo się nie zna , albo nie potrafi , albo nie może, ja nie potrafić …….. wyświetla się tylko strona główna stravy
Odpowiedz
#15
(04-11-2017, 20:07)piotr73 napisał(a):
(04-11-2017, 19:17)ArtiArt napisał(a): Dzięki Piotrze za zorganizowanie ustawki. Miałem chęć na Kazimierz ale motywacji brakowało aż do dzisiaj. Miło się jechało.

Trasa i fotki TUTAJ

Ja chciał obejrzeć zdjęcia i albo się nie zna , albo nie potrafi , albo nie może, ja nie potrafić …….. wyświetla się tylko strona główna stravy

Też z tym walczę, nie jestem sama.
Jak nie jak tak
Odpowiedz
#16
(04-11-2017, 19:17)ArtiArt napisał(a): Trasa i fotki TUTAJ
Zdjęcia na stravie, podobnie jak i na fejsie nie liczą się Wink
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#17
(04-11-2017, 20:38)damian.s napisał(a): Zdjęcia na stravie, podobnie jak i na fejsie nie liczą się
Brawo Damianq! Otóż to! Widzę, że wszyscy idą na łatwiznę. Walcz z tym Damian, potępiaj, jestem po Twojej stronie!
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#18
Tutaj są zdjęcia żeby nie było, że coś kombinujemy:

https://www.gpsies.com/map.do?fileId=euwndroqfiytvrck

Wgrałem choć wiem, że zaraz się okaże, że nie spełniają warunków formalnych. Ponieważ słabo widać to wyjaśniam, że na pierwszej fotce jest urokliwy wschód Księżyca nad Lublinem. Gdyby ktoś miał trudności ze znalezieniem Księżyca, proszę użyć funkcji zoomowania Big Grin
Odpowiedz
#19
(04-11-2017, 21:32)Piotrul napisał(a): żeby nie było, że coś kombinujemy
Piotrek, nikt tutaj nikogo nie osądza o "kombinowanie" Smile tak tylko sobie żartujemy. Przyzwyczajaj się Wink
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#20
Wiem, wiem, że sobie jajca robicie. Podobnie z resztą jak ja zamieszczając powyższe fotki. Lepiej żartować niż chorować Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości