Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kazimierz, 5.11.2017,Tama, 9:00
#21
(05-11-2017, 12:15)sobol napisał(a): Bartku - znaczy oni się gdzieś już zgubili i tempa nie utrzymali .....

Niezły rower i jeszcze lepsze kopyto to gwarancja na utrzymanie się za Bartkiem Smile
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#22
(05-11-2017, 13:17)Mariobik napisał(a): Niezły rower i jeszcze lepsze kopyto to gwarancja na utrzymanie się za Bartkiem Smile

obawiam się że przy jeździe z Bartkiem to już trzeba w jakiś samochód inwestować - bo tak to nie ma szans.
A no i jeszcze nie można dać mu wejść na koło - bo wyprzedzi Tongue
Odpowiedz
#23
jechałem dziś krajówką do Kraśnika około 10, chyba Pana wyprzedzałem Panie Bartku, a chwilę przedtem na CB jakiś Litwin w volvo zdenerwowany krzyczał coś o jakiś ****ing cyclistach, nie wiem co, bo nie do końca rozumiem, ale chyba nie był zadowolony.
Czy, za przeproszeniem, nie odwalił Pan jakiejś maniany na krajowej dziewiętnastce?
Odpowiedz
#24
W końcu sie udało pojechać do Kazimierza  Smile 
2 X przez deszcz musieliśmy zrezygnować ale tym razem, udało się  Big Grin 
Na starcie stawiła sie 5 osobowa grupa( Ja, Paulina z Piotrkiem, radzik i Bart ),
Ale całość trasy przejechaliśmy w 3 osobowym składzie resztę gdzieś po drodze pogubiliśmy  Huh 
Dzięki za przejażdżkę Smile
Smile)))
Odpowiedz
#25
(05-11-2017, 18:53)marza napisał(a): Na starcie stawiła sie 5 osobowa grupa( Ja, Paulina z Piotrkiem, radzik i Bart ),

Radzik to On jeszcze umie jeździć na rowerze Big Grin
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#26
Photo 
Dzięki za wspólną jazdę. Było naprawdę super i niech żałują Ci co chcieli być, a nie przyjechali z jakichś powodów. Tongue  A i jeszcze jakiś tajemniczy Don Pedro przesłał mi  fotę z zebrania na tamie Big Grin

[Obrazek: zdjecie,600,701153,20171105,zbiorka-na-tamie.jpg]
[Obrazek: u399y2020v3.gif]
Odpowiedz
#27
Byłam tam inkognito Smile
Odpowiedz
#28
(05-11-2017, 00:06)Rado napisał(a): Będzie od razu okazja by wręczyć nagrodę rzeczową zwycięzcy konkursu Kręć Kilometry Smile
Finn już spakowany.

Piotrek, pochwal się w takim razie swoją nagrodą, widziałem jak się z niej cieszyłeś!
Odpowiedz
#29
Już właśnie montuję go na kierownicy i przymierzam telefon :-P
[Obrazek: u399y2020v3.gif]
Odpowiedz
#30
(05-11-2017, 19:34)Mariobiker napisał(a):
(05-11-2017, 18:53)marza napisał(a): Na starcie stawiła sie 5 osobowa grupa( Ja, Paulina z Piotrkiem, radzik i Bart ),

Radzik to On jeszcze umie jeździć na rowerze Big Grin

Hola Hola, wiele razy pisałem przecież, że mijałem się na ścieżce z pewną Starsza Panią, co łamała się na swojej nowej kozie i rozpędzała się do takich prędkości, że już niewiele brakowało, aby do tych 30 km/h dobić Big Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości