Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lubelska Pętla Bieszczadzka lipiec 2018
Witam

Poniżej wrzucam propozycję trasy na lipiec 2018

termin:
start 2018-07-07 (sobota) 01:00
Jeśli komuś nie pasuje godzina startu, startuje o dowolnej innej godzinie.
w przypadku braku zgłoszeń spoza lubelskiego, małej liczby uczestników (do trzech osób) możliwe dostosowanie terminu wyjazdu do pogody, maksymalne przesunięcie o 2 tygodnie tj. możliwy start 14 lub 21 lipca)

miejsce startu:
Lublin, ACK Chatka Żaka (miasteczko akademickie)

trasa:
https://www.gpsies.com/map.do?fileId=vdagzlhmkgayekka

noclegi:
akademiki UMCS, w okresie letnim istnieje możliwość wynajęcia pokoi, aktualizacja pojawi się w maju/czerwcu 2018. Nocleg oddalony od startu o 500 metrów

nocleg w Bieszczadach
opcjonalny, niekonieczny, jeśli ktoś potrzebuje przejechać całość jednym ciągiem proszę bardzo.
Nocleg celowany w Wetlinę - Hotel Górski
Adres: Wetlina 49, 38-608 Wetlina
Telefon: 13 468 46 34
w przypadku większej ilości uczestników nocleg ogarniany jednorazowo przeze mnie do 10 czerwca 2018, w przypadku małej liczby uczestników (do 3 osób) które są zdecydowane na nocleg będzie on załatwiany na ostatnią chwilę tak by zobaczyć prognozy pogody - z tygodniowym/3dniowym wyprzedzeniem

formuła
samowystarczalność
staramy się jechać razem chyba że ktoś będzie miał wybitnie szybsze/wolniejsze tempo, wspólna jazda nie jest przymusem
wyjazd rekreacyjny, jak ktoś chce się ścigać proszę bardzo
każdy jedzie na własną odpowiedzialność

termin zgłoszenia:
dowolny, 1 czerwca dogadujemy czy termin startu jest sztywny czy elastyczny - na tą chwilę jest sztywny i ustalamy czy zaklepujemy noclegi czy też czekamy do końca z rezerwacją.

temat równolegle omawiany na
https://www.podrozerowerowe.info/index.p...#msg376448

lista chętnych
1. login
2. mamusz (podróże rowerowe)
3. MarekK ?
Odpowiedz
(08-11-2017, 11:30)login napisał(a): start 2018-07-07
Jeśli dobrze pamiętam, to wtedy jest P1000J, ale wiem, imprez ultra jest coraz więcej, zatem o wolny termin trudno. Ogólnie fajna inicjatywa, tylko ten nocleg w akademikach... Może lepiej bazę i start zrobić nad Zalewem?
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
Rado,
P1000J chyba jest tydzień wcześniej.

Login,
nie wiem jeszcze kiedy będę spędzał urlop z rodziną, jeżeli będę miał możliwość to chętnie pojadę.
Odpowiedz
(08-11-2017, 19:41)Rado napisał(a): tylko ten nocleg w akademikach... Może lepiej bazę i start zrobić nad Zalewem?
nocleg w akademikach jest ok, w maju, czerwcu okaże się czy jest taka możliwość. Pamiętam że kiedyś bez problemów w okresie wakacyjnym można się było tam zatrzymać (Grześ) ale to było 15 lat temu Smile Chcę przewieźć nielubelską część maratonu przez Śródmieście i Stare Miasto, z bazą nad Zalewem to się nie uda... W wakacje na miasteczku jest cisza i spokój. Jeśli ludzie przyjadą z wyprzedzeniem ugoszczą się na miasteczku, po imprezie nie liczę na żadną Afterparty - wszyscy będą wykończeni i będą myśleć jak się dostać do domu.

(08-11-2017, 20:45)MarekK napisał(a): nie wiem jeszcze kiedy będę spędzał urlop z rodziną, jeżeli będę miał możliwość to chętnie pojadę.
Marek, jest mnóstwo czasu - wpiszę cię na listę ze znakiem zapytania, jak potwierdzisz wiążąco do 31 maja będzie git.
Odpowiedz
(08-11-2017, 20:45)MarekK napisał(a): Rado,
P1000J chyba jest tydzień wcześniej.
No faktycznie, wiedziałem, że coś jest w tym samym terminie: http://wisla1200.pl/
(08-11-2017, 21:25)login napisał(a): nocleg w akademikach jest ok
A znasz cenę noclegu? Bo mi obiła się o uszy kwota 50 zł (oczywiście info do zweryfikowania). I nie wiem jak kwestia trzymania roweru w akademiku, mieszkałem w D.S. Helios cztery lata, uprzejmość pań z portierni nie powalała Big Grin
Poza tym, znając wielu ultrasów/ultrasek, to spora część woli jednak spać w namiocie, a na miasteczku namiotu nie rozbijesz.
(08-11-2017, 21:25)login napisał(a): Chcę przewieźć nielubelską część maratonu przez Śródmieście i Stare Miasto
Na plus Smile
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
Super inicjatywa!
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości