Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jura - majówka 2018.
#11
Ja tylko chciałem potwierdzić, że Centrum Turystyki Aktywnej w Żelazku to bardzo dobry wybór.
Dwa lata temu z użytkownikiem Kofi podczas rowerowej podróży z Dęblina na Śląsk korzystaliśmy z ich oferty i byliśmy bardzo zadowoleni.
[Obrazek: button-2524-black.png]
Odpowiedz
#12
Tak tak pamietam ten podjazd pod Smolen... A CTiA tez sympatyczne . polecamy!
Odpowiedz
#13
(13-11-2017, 11:40)Noorbi napisał(a): Wyżywienie: śniadania 15 zł w formie szwedzkiego stołu z ciepłym bufetem,  obiadokolacja 18 zł, przy takich cenach nie będzie sensu pchać się z własnym żarciem ale aneks kuchenny jest jakby co. Nocleg: 35pln za noc, negocjuję cenę,
(15-11-2017, 11:02)Noorbi napisał(a): Koszt pokoju i wyżywienia (śniadania i obiadokolacje) to 75 zł os/doba.

15+18+35=68 zł

Wyszło 75 - nie w tą stronę negocjowałeś Tongue
Odpowiedz
#14
(15-11-2017, 18:37)marecky napisał(a):
(13-11-2017, 11:40)Noorbi napisał(a): Wyżywienie: śniadania 15 zł w formie szwedzkiego stołu z ciepłym bufetem,  obiadokolacja 18 zł, przy takich cenach nie będzie sensu pchać się z własnym żarciem ale aneks kuchenny jest jakby co. 

Noorbi , gdybys chociaz jednego dnia usmazyl jajecznice na sniadanie Big Grin , to jade.
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#15
Marecky..... 35 w pokojach bez łazienek.... napisałem, że zarezerwowałem noclegi o podwyższonym standardzie.
Odpowiedz
#16
Moi drodzy. Czas wpłacać zaliczki. Myślę, że 50pln to nie jest wygórowana kwota za osobę. Numer konta wyślę na priv. W tytule wpisujcie: Majówka 2018 + nick z forum
Odpowiedz
#17
Poproszę o dopisanie mnie i Marty Tongue 
I podpisuję się pod petycją Jurasa - jajecznica, jajecznica!
[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Odpowiedz
#18
Zaliczki wpłacili:
Mraugorzata
sobol
truskafka
Marecky
Radek
Henia
Katka
Yanq
Martiqa
Odpowiedz
#19
Będzie kameralnie  Huh
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#20
Byłem w zeszłym roku-niezapomniane krajobrazy,aż sobie zdjęcia obejrzę Wink
http://www.strava.com/athletes/3665850
Jest źle gdy nie jeździ się Big Grin


Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości