Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
białe pancerze
#1
Poszukuję białych pancerzy do przerzutek. Generalnie z tego co wiem takie pancerze robi tylko Accent (dostępne w Polsce).
http://velo.com.pl/www/produkt/?m=1&pk=%&id=1404
Jeśli ktoś zna inne - lepsze to też z chęcią przeczytam o nich.
Byłem na wigilijnej, w Toro Bike i za bramą Krakowską. Czy ktoś wie gdzie mogą być te pancerze? Planuję jeszcze odwiedzić Witeskę i Inżynierię, ale może ktoś ma pewną lokalizację to bym zaoszczędził czas? Nie chcę kupować na allegro bo zakup wyjdzie dwa razy drożej niż w normalnym sklepie i nie wiem czy mi dotną na podany wymiar.
Odpowiedz
#2
Do Witeski nie zachodź bo nie ma. Ja znalazłem w Inżynierii ale tylko hamulcowe. Koleś mówił że to pancerze Shimano ale z tego co wcześniej wyszperałem na necie to też tylko accenta widziałem (na stronie shimano-polska w szczegółowym katalogu/cenniku są tylko pancerze czarn, nieb, czerw). Coś za drogo mi wyszły ten pancerze i tak zaczął ściemniać chyba, że to nie jakaś tam tanizna tylko prawdziwe shimano :-? Tak w ogóle ten koleś z inżynierii za często próbuje kit wciskać i ogólnie za bardzo cwaniaczek z niego. Uważaj jak będziesz kupował dużo drobnych elementów (linki, pancerze, końcówki itp) bo w ch... wali na koniec z ceną :evil:
Możesz spróbować jeszcze w Dobrych Sklepach Rowerowych (na wigilijnej i braci wieniawskich) bo to dystrybutor accenta wiec może mają większy wybór.

Pzdr 8-)
Odpowiedz
#3
No ja w inżynierii zawsze kupowałem za dobrą cenę. Schodzili mi sporo z katalogowych, a jeśli chodzi o ceny shimano to sprzedawali za takie ceny jak na allegro . Czyli wychodziło taniej bo odpadała cena za wysyłkę. Nigdy nie lecieli w kulki.
Shimano ma białe pancerze ale to z tej nowej wersji i nie wiem czy już są dostępne. Poza tym kosztują znacznie więcej niż normalne Shimano.

Na wigilijnej nie mają. Na braci wieniawskich to rzadko coś mieli więc nawet się nie fatygowałem.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości